سوختگی ۲ نفر از ۴ مصدوم حادثه انفجار در کوره یک واحد صنعتی در گرمسار

آوای البرز/سمنان رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از وقوع حادثه انفجار در کوره یک واحد صنعتی در گرمسار خبر داد.

پژمان قراییان ۹ دی ماه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این حادثه که روز گذشته رخ داده چهار نفر از کارگران دچار مصدومیت شدند.

وی با بیان اینکه دو نفر از چهار مصدوم حادثه انفجار کوره دچار سوختگی شدند، ادامه داد: یک نفر از چهار مصدوم حادثه انفجار کوره از بیمارستان مرخص شد و از سه مصدوم دیگر حادثه، دو نفر به درمان سوختگی نیاز دارند.

ئیس  اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تصریح کرد: یکی از مصدومان دچار شکستگی استخوان و دو نفر نیز که دچار سوختگی شدند، نیازمند درمان‌های تخصصی هستند.

وی ادامه داد: دو مصدوم دچار سوختگی ۱۲ و ۱۴ درصد هستند که احتمال اعزام آنها به مرکز درمانی تخصصی درمان سوختگی وجود دارد.

به گزارش آوای البرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، قرائیان با اشاره به اینکه محل حادثه شهرک صنعتی پایتخت در انتهای نرگس پنج در شهرستان گرمسار است، افزود: حادثه انفجار کوره در این واحد تولیدی روز گذشته به وقوع پیوسته است.
انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.