سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۰ چگونه طراحی می‌شود؟

فاتمه سارین آمیسی ، سخنگو و مدیر کل انجمن سنجش آموزشی کشور ، درباره چگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری توضیح داد: طبق تصمیم شورای سنجش و پذیرش دانشجو که در تاریخ 11 نوامبر 1999 به تصویب رسیده است ، س questionsالات از 1400 کنکور سراسری و کلیه داوطلبان جدید و قدیمی 3-3 فقط بر اساس دروس سیستم آموزشی طراحی می شوند.

سخنگوی نهاد ارزیابی افزود: “آزمون ورودی سیستم قدیمی 1400 سال اجرا نمی شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: مهلت ثبت نام کنکور سراسری شنبه 16 بهمن ماه به پایان می رسد و متقاضیان می توانند در مهلت مقرر برای ثبت نام در کنکور سراسری 1400 ثبت نام کنند.

مقامات گفتند که این بازرسی طی چهار روز در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه ، جمعه و شنبه (9 تا 12 ژوئیه 1400) انجام می شود.

سارین آمیسی گفت: پذیرفته شدگان دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1399 و ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1400 فقط در صورت مشاهده تاریخ انصراف مجاز به انتخاب رشته می باشند. دوره های دانشگاه آزاد اسلامی) فقط برای این دوره ها انتخاب می شوند.

سخنگوی سازمان سنجش توضیح داد: ”طبق قوانین ، دانشجویان در دانشگاه ها و م institutionsسسات آموزش عالی می توانند در صورت داشتن شرایط عمومی و خاص مشخص شده در راهنمای ثبت نام ، تا 99 روز در آزمون سراسری 1400 ثبت نام و شرکت کنند. “/ 12/25 برای بیرون رفتن به موقع از مدرسه اقدام کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: متقاضیانی که در بالا ذکر شدند در صورت قبولی و عدم امتحان در تاریخ موعد مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل نیستند. رشته تحصیلی.

کلیه متقاضیان ثبت نام در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام 140 روپیه / معادل روپیه هستند.

سارین آمیسی گفت: برای حضور در آزمون سراسری هزینه ثبت نام الزامی است داوطلبان باید قبل از ثبت نام هزینه ثبت نام را پرداخت کنند و سریال ثبت نام را که یک کد 12 رقمی است ، بنویسند. کسانی که مایل به انتخاب دوره محله دانشگاه دانشگاه نوجوان هستند ، در این مرحله از آزمون مجبور به پرداخت هزینه خاصی نیستند.

235237