سه بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می‌شوند/ روزبه چشمی در حال مذاکرات نهایی است

به نقل از شفاف و باشگاه استقلال ، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مدیریت جدید باشگاه و مسائل مختلف با این تیم توضیح داد که در گفتگوی زیر می خوانید:

– وضعیت کنونی باشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

در سال های گذشته ، شری. من واقعاً باید در مورد تلاش های آقای نصیری برای پیگیری تمام وقت کار تیم به شما بگویم. نکته بعدی این است که می خواهم از بازیکنانم به خاطر شجاعت و احترام ماه های گذشته تشکر کنم. آنها سختی های زیادی را تحمل کردند اما با تمام وجود به تیم خدمت کردند. ما در نیمه دوم فصل گذشته زمین تمرین خوبی را از دست دادیم و البته نتوانستیم نتیجه چندانی کسب کنیم ، اما بازیکنان با تمام وجود برای آزادی مبارزه کردند ، که برای من بسیار ارزشمند است.

– نظر شما در مورد جدایی برخی بازیکنان استقلال چیست؟

به عنوان سرمربی ، هرگز سه یا چهار بازی گذشته ای را که فرشید اسماعیل با وجود مصدومیتش توسط استقلال انجام داد ، فراموش نمی کنم. استقلال سرزمین افرادی مثل او ، محمد نادری و مسعود ریجی است و برایشان آرزوی بهترین ها را دارم.

– بسیاری از طرفداران می خواهند بدانند وضعیت جذب بازیکنان جدید به کجا رسیده است.

ما سه بازیکن خارجی جذب می کنیم. دو بازیکن خارجی احتمالاً این هفته در ترکیب تیم قرار خواهند گرفت. من سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که در شرایط رقابتی قرار دارند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به گروه ما اضافه می شوند در رقابت هستند. روزولت چشمی در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالاً به گروه ما اضافه خواهد شد.

به عنوان آخرین کلمه ، آیا با وجود تغییرات مدیریتی ، به آینده خوشبین هستید؟

شری از زمان استقلال آزورلو با انرژی و اعتماد به نفس بیشتری کار می کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب ، قوی و سخت کوش می تواند به تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که این اتفاق در شرایط کنونی رخ داد. ما هیچ تیمی در لیگ را دست کم نمی گیریم و هر بازی برای ما سخت است.