سه امتیاز پرید/ فوتسالیست های کراپ بازی را واگذار کردند

سه امتیاز پرش/ فوتسالیست های کراپ بازی را ترک می کنند

تیم فوتسال کراپ الوند در دیدار خانگی مقابل فرش آرای مشهد شکست خورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی آوای البرز از کاسوین; هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور با برگزاری هشت دیدار به پایان رسید و امروز روز خوبی برای کروپ الوند نماینده استان نبود.

تیم کراپ از ساعت 16 مقابل فرش آرای مشهد در سالن یادگار امام الوند با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد.

شاگردان رضا لک در این بازی نتوانستند بیش از دو گل به ثمر برسانند و در حالی که مز سونگکون ورسگان، گتی پسند از اصفهان و سن ایچ ساوه علیرغم ایجاد موقعیت های متعدد در رقابتی تنگاتنگ برای صدرنشینی بودند. تیم بازدید کننده

تیم کراپ با یک گل عقب افتادن در نیمه اول موفق شد گل از دست رفته میتم خیام را جبران کند و هر دو تیم به سطح رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم این بار فوتسالیست های کراپ بازی را آغاز کردند و علیرضا جوان گل دوم را به ثمر رساند.

3211

پس از این گل انتظار می رفت شاگردان لک در تیم کراپ عملکرد خوبی داشته باشند و گل های بعدی را به ثمر برسانند اما در تمرین این اتفاق نیفتاد و این فرصت در اختیار تیم فورش سیکس قرار گرفت و آنها به گل رسیدند. هدف تعادل

پس از این گل فوتسالیست های کراپ حمله کردند و در عرض چند ثانیه دو بار تیرک دروازه فرش آرا را به لرزه درآوردند اما نتوانستند گلزنی کنند.

تیم فوتسال کروپ الوند در دقایق پایانی با ایده رضا لک به بازی قدرت روی آورد و ناموفق بود و این فرش آرا بود که از این فرصت برای زدن گل های سوم و چهارم نهایت استفاده را کرد. هدف از کشت..

با این نتیجه تیم فوتسال کروپ الوند با شکست تیم های مس سونگگون و سن اچ سیو سومین باخت خود را این بار مقابل فرش آرای مشهد متحمل شد.

شکست در این دیدار نماینده استان را در جدول 14 تیمی فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور با 34 امتیاز و پنج امتیاز اختلاف نسبت به مز سونگکون در رده دوم جدول قرار داد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف