سقوط پسر نوجوان به داخل انقطاع بین دو ساختمان/ نجات مصدوم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی به حادثه سقوط مردی به درز بین دو ساختمان واقع در محله اشاره کرد. . وی گفت: ساعت 23:58 شب گذشته اگر فردی در خیابان امام خمینی سقوط می کرد به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شد.

وی افزود: دو ایستگاه به محل اعزام خواهد شد. سه دقیقه دیگر می رسند م آینده توجه داشته باشید که درزهای راهبند دو ساختمان مسکونی 5 طبقه و ساختمان 4 طبقه دیگر متفاوت است.

ملکییز گفت: نوجوان 13 ساله ای در تقاطع دو ساختمان به ارتفاع 45 سانتی متر به درز سقوط کرد، با دادن علائم، توانستند محل قرارگیری فرد در طبقه سوم را با همکاری مالک مشخص کنند. از هم جدا شدند و خوشبختانه توانستند نزدیک بمانند. اکثر برای جلوگیری از آسیب وارد محل شوید.

سقوط پسر مجروح در شکاف بین دو ساختمان / مجروحان را نجات داد

سخنگوی آتش نشانی گفت: این اقدامات از طریق یک عملیات بسیار سخت کوش و حساس انجام شد. فردی که با تلاش همکاران کمترین خسارت را حفظ می کرد با کوچکترین دقتی می توانست صدمات جبران ناپذیری را وارد کند.

وی افزود: در گذشته مواردی وجود داشت که کودکان بر روی پشت بام ساختمان ها سقوط می کردند زیرا برخی از ساختمان ها به ویژه ساختمان های قدیمی از هم بسیار دور بودند. در چنین حالتی اگر قابل تعمیر نباشد باید با مواد مناسب پر شود تا از سقوط انسان و حیوان جلوگیری شود.

سقوط پسر مجروح در شکاف بین دو ساختمان / مجروحان را نجات داد

ملکی در پایان افزود: عملیات ساعت 50 بامداد به پایان رسید که خوشبختانه پسر بچه با جراحات جزئی به خانه بازگشت.