سقوط آزاد ین در برابر دلار

سقوط آزاد ین در برابر دلار

دلار آمریکا به افزایش در برابر ین ادامه می دهد. بنابراین اکنون به سطح 150 نزدیک شده است.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ دلار آمریکا در برابر ین ژاپن افزایش یافته است و اکنون به سطح 150 نزدیک شده ایم. همه اینها در چارچوب چندین شایعه منتشر شده مبنی بر اینکه بانک مرکزی ژاپن مداخلات پنهانی در بازار فارکس انجام داده است.

تحلیل فنی دلار آمریکا در برابر ین ژاپن

با ادامه کاهش ین، دلار آمریکا در برابر ین ژاپن بهبود یافت. همه این اتفاقات با وجود اخبار دیگری مبنی بر «دخالت پنهان» بانک مرکزی ژاپن در بازارهای ارز رخ داد. راستش ژاپنی ها خوب کار نکردند. بانک مرکزی باید بپذیرد که ارز یا کاهش یابد یا نرخ سود افزایش یابد. افزایش نرخ بهره بدهی که آنها هرگز نمی توانند بازپرداخت کنند. در واقع ژاپن چاره ای ندارد.

ژاپن تنها در این مرحله می تواند نجات یابد که فدرال رزرو تصمیم به تغییر سیاست پولی خود بگیرد. البته باید به خاطر داشت که این احتمال بسیار کم است. تا زمانی که تورم بالا باشد، بعید است فدرال رزرو سیاست های خود را تغییر دهد و ژاپن در این زمینه کمک چندانی دریافت نخواهد کرد. بیایید صادق باشیم، در شرایط اقتصادی کنونی جهان، همه چیز در حال سقوط و تغییر است، و ین ژاپن تنها یکی از آنهاست.

نمودار دلار ین-2

در این مرحله، تمرکز باید روی خرید با قیمت های پایین و استفاده از ارزش دلار آمریکا در هر زمان ممکن باشد. این به وضوح صادق بود زیرا معامله گران دیروز پس از عقب نشینی قیمت را به 150 رساندند. پس از رسیدن USD/JPY به 150، سطح بعدی 152.50 خواهد بود. ظاهرا این جفت ارز به سمت سطوح بالاتر حرکت می کند. در هر صورت، شرایط صعودی فعلی ادامه خواهد داشت مگر اینکه فدرال رزرو مسیری متفاوت از آنچه در حال حاضر اتخاذ می کند در سیاست پولی خود در پیش گیرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف