سفر دبیر کل هلال احمر به سیستان و بلوچستان/ افتتاح قرارگاه مرکزی مبارزه با کرونا

دبیرکل جمعیت هلال احمر بر اقدامات امدادی جمعیت هلال احمر در مورد فوران تاج و اجرای نذر 4 نظارت داشت. در حضور وی ، اردوگاه پیشگیری و پیشگیری از تاج مرکزی آغاز شد.

آوای البرز می گوید محمد حسن کاوسیان مقدم است وی صبح امروز برای دیدار با استاندار ، مدیرکل جمعیت هلال احمر استان و دیگر همکاران عالی رتبه عازم استانهای سیستان و بلوچستان شد.

در این بازدید ، دبیرکل جمعیت هلال احمر ستاد مرکزی مبارزه با فساد و مقاومت را افتتاح کرد و از کامیون های کمک کننده هلال احمر برای مراحل تهیه و توزیع بازدید کرد: علاوه بر ارائه مراقبت های بهداشتی ، اعزام و اقدامات فوری ، تجهیزات ، هلال احمر و پزشکی 24 قبلاً در چین مستقر شده است.

خوسیان به همراه مقامات ارشد استان سیستان و بلوچستان از بیمارستان در شهر مرزی میرزاو بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مرکز درمانی آشنا شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به ابتکار و مهم سالانه جمعیت هلال احمر تحت عنوان “پروژه نذر آب” در استان سیستان و بلوچستان گفت: “امسال نذر آب 4 در این استان انجام می شود. مانند گذشته سالها ، این افراد آماده اند که درد خشکسالی را تسکین دهند.

غربالگری در مرزهای زمینی استان

احمد علی موهبتی ، والی سیستان و بلوچستان ، از هلال احمر برای اجرای یک پروژه غربالگری در پایانه مرزی ریمدان و میرزاوا در چابهار ، آن سوی مرز میلک در هلمند تشکر کرد.

وی توضیح داد که مردم استان معمولاً به دلیل مشکلات و محدودیت های دسترسی به مراکز درمانی مراجعه می کنند و میزان مرگ و میر ناشی از تعداد بیماران کرونا ویروس قلب در سیستان و بلوچستان است. در مقایسه با حالت نرمال بالاتر از حد معمول است. با استانهای دیگر باشید.

موهبتی ضمن تمجید از اقدامات هلال احمر ، از کمبود نیرو و محدودیت تجهیزات و زیرساخت های پزشکی در استان شکایت کرد و از دبیرکل جمعیت هلال احمر خواست انتقادات خود را به وزیر بهداشت و مبارزه با -رئیس. مقر تاج تاج در این استان تاج خاص به نظر می رسد.

بر اساس پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر ، صادرات جمعیت هلال احمر به سیستان و استان بلوچستان در دو بخش پیشگیری و درمان تاج است. بخش پیشگیری بیش از 1.2 میلیون ماسک و سایر موارد بهداشتی ارسال کرده است و وزارت پزشکی صدها کپسول اکسیژن و اکسیژن ساز خانگی را با ظرفیت های 10 تا 50 کیلوگرم تحویل داده است که همراهان می توانند کوید 19 را دریافت کنند. بیماری از پزشکی هلال احمر استان.

انتهای پیام