سسما: دیدار با النصر برای هر دو تیم مشکل است/تغییرات خواهیم داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تیم فوتبال فولاد خوزستان که در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد ، به مصاف الناصر عربستان ، الصدر قطر و الوحدات اردن می رود. ناصر جمعه در اولین بازی برگشت.

در شرایطی که هر دو تیم 5 امتیاز دارند ، هر دو تیم به مصاف یکدیگر می روند که الناصر در صدر این لیست قرار دارد. بنابراین ، بازی برگشت می تواند معادلات گروه را تغییر دهد.

الناصر ، مربی تیم فولاد خوزستان در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با عربستان گفت: “ما مرحله اول مسابقات را پشت سر گذاشتیم و فردا آغاز خواهیم کرد.” هدف ما این بود که قبل از این مسابقه فرصتی برای صعود داشته باشیم و اکنون این فرصت را داریم. هنوز سه مسابقه سخت وجود دارد که برای حریفان ما دشوار خواهد بود.

“بازی فردا بسیار مهم است. ما در بازی قبلی دیدیم که آنها تیم بسیار خوبی هستند.

وی ادامه داد: فردا بازیکنان ما مثل همیشه به طور منظم و با انگیزه زیاد بازی می کنند. از آنجا که برخی از بازیکنان ما در مدت زمان کوتاهی بازی های زیادی انجام دادند و خسته شدند ، ما مجبور شدیم تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کنیم ، بسته شدن پنجره نقل و انتقالات کار ما را سخت تر کرد.

مهم است که به هر بازیکنی در زمین قدرت و انگیزه بدهیم تا توانایی های خود را نشان دهد ، من از این اطمینان دارم. ما گام به گام رو به جلو حرکت می کنیم ، پس از مشورت با کادرفنی و مربی بدنساز تصمیم گرفتیم تغییراتی را در بازی فردا ایجاد کنیم که به نظر ما تیم ما این نیاز را دارد.

سرمربی فولاد در پایان گفت: “ما برای بازی های بعدی قبل از همان مسابقه تصمیم خواهیم گرفت و باید شرایط ریکاوری ، استرس روحی و جسمی بازیکنان و داده های GPS را دوباره بررسی کنیم تا تصمیم درستی بگیریم. “