سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد ایلام منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی در حکمی بهروز ناصری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد جوانان منصوب کرد.

دکتر. در متن طهرانچی آمده است:

دکتر. برادر عزیز بهروس ناصری

با سلام و درود

با توجه به میزان تعهد و مدارک ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و واحد ایلام در استان ایلام» منصوب می شوید.

امید است حضرتعالی در تحقق منویات مقام معظم رهبری از همه توانمندی های معنوی و مادی و نیروی انسانی دانشگاه به ویژه حفظ و نگهداری دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و اعتلای علمی، نقش مدیران دانشگاه را تقویت نمایید. . اسلام دانشگاهی و ارتقای واحدهای دانشگاهی بر اساس محورهای زیر.

1- ایجاد مبانی دینی و فرهنگی و توجه به آموزش در کنار آموزش جزء ضروری سیاست های فرهنگی دانشگاه است.

2- ارتقای کیفیت آموزش با توجه به نیاز جامعه در طرح آمایش سرزمین

3- ارتقای کیفیت تحقیقات عملی و توسعه ای و استفاده بهینه از پژوهش های تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح نظارت رایگان.

4- ارتقاء فرهنگ سازمانی، استقرار نظام حاکمیتی پویا، ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری و حفظ کرامت انسانی خانواده بزرگتر دانشگاه و همکاران آن.

5- افزایش بهره وری تمامی مولفه های ماموریت دانشگاه با تاکید بر رعایت ضوابط و مقررات با اجرای طرح های سرمایه گذاری با هدف بسترسازی نوآوری های فناورانه و ایجاد فرصت های شغلی برای اعضای دانش بنیان دانشگاه. خانواده بزرگ .

6- حفاظت از دارایی ها و سرمایه های دانشگاه با نظارت بر انضباط و مدیریت مالی و کاهش هزینه های غیرضروری با تاکید بر استفاده از مصالح ایرانی برای تقویت و حمایت از تولید داخلی.

7- هماهنگی بین واحدهای زیرمجموعه استان را در چارچوب مأموریت ها، اهداف و مأموریت های دانشگاه در سطح ملی و استانی هدایت و هماهنگ می کند و بر حسن اجرای امور در این واحدها نظارت می کند.

8- ارتباط مؤثر و برانگیزاننده با هیأت امنا و مسئولین استانی و کمک به توسعه فکری محلی در استان بر اساس طرح دانشگاه.

امید است با تکیه بر دریچه ای به ذات مقدس وحدت، موفق و موید باشید و ایمان خود را در خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ثابت کنید.

ناصری دارای مدرک دکتری و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام و دبیر منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی در ویژه نامه ای با تشکر از زحمات محمد میرزایی حدری، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/110/