سرمایه‌گذاری روی استعدادهای زیر 15 سال اسکواش گلستان/ مشارکت بخش خصوصی ضعیف است

سرمایه گذاری در استعدادهای زیر 15 سال گلستان اسکواش / مشارکت بخش خصوصی ضعیف است

رئیس هیئت اسکواش استان گلستان گفت: می خواهیم استعدادهای زیر 15 سال را در استان سرمایه گذاری و پرورش دهیم تا در آینده گلستان در همه زمینه ها در رشته اسکواش قدرتمندتر ظاهر شود.

«اشکان اتیادی» سرپرست تیم اسکواش گلستان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آوای البرز در خصوص آخرین وضعیت این رشته در استان گفت: اسکواش هم اکنون در گلستان در حال پیشرفت است. رشته ما در سال گذشته در رتبه 29 کشور قرار گرفت و با تلاش ورزشکاران و حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان در تلاش هستیم تا امسال جزو 5 تیم برتر کشور باشیم.

عتیدی با بیان اینکه مشارکت بخش خصوصی در اسکواش ضعیف است، افزود: باید شرایط را برای حضور سرمایه گذاران و حامیان مالی فراهم کنیم. در گذشته سرمایه گذاران معافیت ها و امتیازات مالیاتی داشتند که متاسفانه حذف شده است. که حضور بخش خصوصی را کاهش داد.

در زمینه‌ای مانند اسکواش که پخش زنده تلویزیونی وجود ندارد، باید سعی کنیم بخش خصوصی را جذب کنیم و سرمایه‌گذاران را تشویق کنیم تا فعالانه در این بخش مشارکت کنند.»

وی افزود: سالن اسکواش گرگون در سال های گذشته نگهداری نشده و هم اکنون نیاز به بازسازی دارد. اکنون با احیای سالن اسکواش گلستان در تلاش هستم تا میزبان مسابقات مختلف داخلی و بین المللی باشم.

اعتیادی گفت: گلستان از 10 مرداد لغایت 13 شهریورماه میزبان دوره مربیگری سطح 2 اسکواش است که این دوره که همیشه در تهران برگزار می شد اکنون با حمایت فدراسیون در استان ما برگزار می شود.

رئیس هیئت اسکواش گلستان با بیان اینکه اولویت هیئت حمایت از قهرمانان اسکواش گلستان است، تصریح کرد: خوشبختانه بانوان و آقایان زیادی از استان گلستان در تیم های ملی در رده های سنی مختلف حضور دارند که تلاش می کنیم از آنها حمایت کنیم. باشد که بهبود یابند و باعث افتخار کشور شوند.

اعتیادی تاکید کرد: به دنبال سرمایه گذاری و توسعه استعدادهای زیر 15 سال در استان هستیم تا گلستان در آینده در همه زمینه ها در اسکواش قدرتمندتر ظاهر شود.

انتهای پیام/