سرلشکر صفوی: مبانی غرب در جنگ غزه فرو ریخت

سرلشکر صفوی: مبانی غرب در جنگ غزه فرو ریخت

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه مبانی غرب در جنگ غزه فروریخت، گفت: امروز آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نمی‌توانند از حقوق بشر صحبت کنند و حتی مردم خودشان نیز این ادعا را باور نخواهند کرد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا،  سردار سرلشکر «سید یحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، صبح امروز (دوشنبه) در نشست علمی تخصصی «جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس» که در مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، تاکید کرد: پیروزی فلسطینی‌ها و جبهه مقاومت حتمی است.

وی اظهار داشت: مبانی غرب در جنگ غزه فروریخت؛ چراکه آن‌ها ۳۰۰ سال در مبانی حقوق بشر، آزادی رسانه‌ها و افکار، برابری انسان‌ها و جلوگیری از تفکر آپارتاید مانور داده و کشور‌های آسیایی و آفریقایی را فریب دادند؛ اما امروز آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نمی‌توانند از حقوق بشر صحبت کنند و حتی مردم خودشان نیز این ادعا را باور نخواهند کرد .

صفوی تجمعات چند صد هزار نفری تاییدی بر مدعای خود دانست و اظهار داشت : این حوادث ، حوادث جدیدی است و  آن‌چه در آینده شاهد آن خواهیم بود، کاملاً از آن‌چه که تاکنون در مقیاس ملی، منطقه‌ای و جهانی رخ داده، متفاوت است. 

وی افزود: ما امروز شاهد نوعی تغییرات بزرگ در مسائل جهانی، فناوری‌های پیشرفته، مبانی قدرت، سیاست و هندسه نظم جهانی هستیم؛ لذا مهم آن است که این حوادث را رصد کنیم، تجربیات خود در دوران دفاع مقدس را هم مورد واکاوی قرار دهیم و برای دفاع همه‌جانبه، پیشرفت کشور و رسیدن به وضعیت مطلوب در عرصه‌های مختلف، بتوانیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.

این خبر تکمیل می‌شود…

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.