سخنگوی قسام: هرگز عقب‌نشینی نخواهیم کرد

سخنگوی قسام: هرگز عقب‌نشینی نخواهیم کرد

سخنگوی شاخه نظامی حماس با تاکید بر ادامه ایستادگی ملت و مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی و حامیانش تاکید کرد که نبرد طوفان الاقصی مرحله جدیدی را در سطح جهان پایه‌گذاری کرده است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ابوعبیده سخنگوی گردانهای قسام گفت دشمن جنایتکار همچنان به کشتار دسته جمعی وحشیانه ملت ما و تحقیر و زیر پا گذاشتن قوانین جهان ادامه می دهد.

وی خاطر نشان کرد این نبرد(طوفان الاقصی)، پایه گذار مرحله جدیدی نه تنها در سطح غزه و فلسطین بلکه در سطح جهان است مبنی بر اینکه حق تنها از طریق زور و قدرت بازپس گرفته می‌شود.

سخنگوی قسام تاکید کرد ملت ما در برابر تجاوزات صهیونیستی آمریکایی که در تاریخ بی سابقه است، ایستادگی می‌کند.

وی افزود عربده کشی صهیونیست‌ها با رسیدن افراطی ترین کابینه نازی به حکومت در رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

سخنگوی قسام در ادامه گفت نزدیک بودن حلول ماه مبارک رمضان، ماه جهاد و پیروزی ها را به مردم بزرگ خود و امت اسلام تبریک عرض می کنیم.

وی خاطر نشان کرد که قوانین پوسیده بین المللی با سلطه دولت آمریکا در راستای حمایت از ظلم و تجاوزگری به کار گرفته شده است.

سخنگوی قسام تاکید کرد حماسه هفتم اکتبر(طوفان الاقصی) در پاسخ به تجاوزات مستمری که از چندین دهه ادامه دارد و با تلاش برای یهودی سازی و ویران کردن مسجدالاقصی به اوج خود رسیده، صورت گرفت.

وی در ادامه گفت ما برای یکصد و پنجاه و چهارمین روز متوالی است که با دشمن می جنگیم و تلفات سنگینی به این رژیم و صفوف افسران و نظامیان و مزدورانش و خسارتهای زیادی به ادوات جنگی اش وارد کرده ایم و همچنان ضربات بیشتری به آن می زنیم.

سخنگوی قسام تاکید کرد دشمن هرگز در سرزمین ما آرامش نخواهد داشت و هرگز قادر به فراهم کردن امنیت برای خود نخواهد بود.

وی با بیان اینکه، مردم و مقاومت با جهاد و استقامت به استقبال ماه مبارک رمضان می روند، افزود صهیونیستها هیچ اهمیتی برای تقدس مسجدالاقصی قائل نیستند و از مردم خود می خواهیم به سوی این مکان سرازیر شده و به دفاع از آن پرداخته و به اشغالگران اجازه ندهند طرحهای خود را در این مکان اجرا کند.

سخنگوی قسام اظهار کرد وظیفه هر انسان آزاده ای، پیوستن به جانفشانی مردم غزه و مقاومت آن و شکست تلاشهای دشمن برای تقسیم مسجدالاقصی  است.

وی تاکید کرد رزمندگان ما به نبرد با دشمن در هر مکانی که ارتش آن در غزه حضور دارد، ادامه می دهند و طی سه هفته اخیر تعداد زیادی عملیات منحصر به فرد انجام دادند و نظامیان دشمن را در کمین های محکم گرفتار کردند.

سخنگوی قسام گفت بدیهی و روشن است که کابینه دشمن، سیاست فریبکاری و وقت کشی را در مذاکرات درپیش گرفته که بیانگر سرخوردگی و آشفتگی آن است.

وی افزود مهمترین اولویت ما برای به سرانجام رساندن مبادله اسیران، پایبندی کامل به توقف تجاوزات دشمن و عقب نشینی آن از نوار غزه هستند و هرگز در این زمینه عقب نشینی نخواهیم کرد.

سخنگوی قسام گفت اشک تمساح واشنگتن برای تعداد محدودی از اسیران دشمن بر معیارهای دوگانه و بی اعتنایی آن به حقوق بشر تاکید می کند.

وی افزود : ما بر  این نکته تاکید می کنیم که گرسنگی،  اسیران صهیونیست نزد ما را هم هدف قرار داده و برخی از آنها به سبب کمبود غذا و دارو با بیماری دست و پنجه نرم می کنند.

سخنگوی قسام گفت کابینه دشمن و شورای جنگ آن با زندگی اسیران خود بازی کرده و اصرار دارند این افراد با تابوت برگردند.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.