سالی ۲.۵ میلیون مراجعه به پزشکی قانونی

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: پزشکی قانونی سازمانی تکامل یافته و در حال رشد است که به دلیل مسئولیت های خاص و حساس نیاز به تمرکز بر انتخاب شایستگی دارد.

دکتر. عباس مسجد صبح امروز (6 ژانویه) اعضای اصلی انتخاب سازمان در جلسه ای به مناسبت سالگرد تأسیس نهاد انتخاب شرکت کردند ، وی گفت: “توجه به سند مرحله دوم انقلاب یکی از الزاماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. واسطه ها نقش مهمی در کنترل ورودی های سازمان از جمله مجموعه هایی دارند که در اجرای این سند نقش دارند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در سند مرحله دوم انقلاب اظهار داشت: در این سند آمده است که افراد باید برای کار در سازمان ها و نهادهایی انتخاب شوند که کاملاً به اصول پایبند باشند و اینکه در کجا زندگی می کنند و نحوه ادامه کار مهم است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: “انتخاب افراد واجد شرایط بسیار مهم است و باید اساس و معیار انتخاب افراد برای انتخاب باشد.

وی درباره اهمیت کار گزینش در پزشکی قانونی گفت: پزشکی قانونی سالانه توسط 25 میلیون نفر به عنوان بخشی از سیستم قضایی ارجاع می شود و این اصول باید در انتخاب افراد کاملاً رعایت شود.

مسجد با ابراز خرسندی از حضور افرادی که در تیم انتخاب سازمان کار می کنند اظهار داشت: در واقع ، به رسمیت شناختن پزشکی قانونی به عنوان یکی از سالم ترین ابزارها در کشورش تایید می کند که مردم اصول انتخاب را انتخاب می کنند و به آن توجه می کنند. آنها در نظر گرفته می شوند ، که نشان دهنده بهترین عملکرد تیم انتخاب در سازمان است.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی در این نشست حضور داشت.

انتهای پیام