زور تارتار و خمس به هم نرسید/ یک ناکامی دیگر برای صنعت نفت در آبادان

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری دو بازی در انزلی و آبادان به اتمام رسید.

به گزارش آوای البرز، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار به اتمام رسید که در مهم‌ترین بازی، دو تیم بالانشین ملوان و تراکتور در ورزشگاه سیروس قایقران به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم نتیجه‌ای نداشت و شاگردان تارتار و خمس به تساوی بدون گل رضایت دادند. این اولین تساوی تراکتور در لیگ بیست و سوم بود و تنها ” صفر ” جدول رده‌بندی نیز پاک شد. در دیگر دیدار امروز (دوشنبه)، صنعت نفت آبادان میزبان ذوب‌آهن بود و باز هم از پیروزی در زمین خانگی خود باز ماند و با یک گل مغلوب مهمان اصفهانی شد.

با این نتایج، تراکتور با ۲۵ امتیاز به رده سوم رسید، ذوب‌آهن با ۲۴ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت، ملوان با ۲۳ امتیاز در جایگاه ششم ایستاد و صنعت نفت آبادان با ۱۱ امتیاز در جایگاه چهاردهم باقی ماند.

ملوان ۰ – ۰ تراکتور

گل: –
کارت زرد: حامد نورمحمدی، پدرام قاضی‌پور و مجید عیدی از ملوان، آلوارو خیمنز، محمد آقاجانپور و گوستاوو واگنین از تراکتور
کارت قرمز: –

صنعت نفت آبادان ۰ –  ۱ ذوب‌آهن

گل: محمدجواد محمدی
کارت زرد: فرزین معامله‌گری از صنعت نفت، مهرداد رضایی و مجید علیاری از ذوب‌آهن
کارت قرمز:

شرح گل

پرتاب اوت بلند نادر محمدی از سمت راست در تیر یک مقابل جواد محمد قرار گرفت و او توانست با شوتی فنی دروازه میزبان را باز کند.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.