زنگ بازگشایی مدارس سمای واحد نطنز به صدا درآمد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از Nathans ، زنگ بازگشایی مدارس پیش دبستانی ، پسرانه و دخترانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما ، واحد نیتنز به صدا درآمد.

زنگ بازگشایی مدارس در شعبه Nathans به صدا درآمد

در این مراسم ، جشنواره گل برای دانش آموزان جدید مدارس سما نیز برگزار شد.

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی ناتان به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: سرمان را خم می کنیم.

زنگ بازگشایی مدارس در شعبه نیتنز به صدا درآمد

حسین بوجاری افزود: سال گذشته شعبه دانشگاه آزاد اسلامی ، ناتانز ، زیرساخت ها و امکانات لازم را برای خدمات رسانی به مردم نثنس فراهم کرد و مجوز راه اندازی و راه اندازی اولین مدرسه ابتدایی دخترانه در دبستان سما را دریافت کرد.

سعی کنید خلاقیت و مهارت های اجتماعی دانش آموزان را به نمایش بگذارید

وی بیان کرد: مسئولان مدارس سما با حمایت همه جانبه دانشگاه از تلاش خود برای بالا بردن سطح آموزش و افزایش خلاقیت و توانایی های اجتماعی دانش آموزان استفاده می کنند.

واحد نیتنس ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ، گفت: ما با مجوز از ستاد ملی کرونا و اداره آموزش ، آموزش را به صورت حضوری آغاز می کنیم.

عضو هیئت علمی واحد دانشگاه آزاد اسلامی نطنز تصریح کرد: این دانشگاه متعلق به مردم ناتان است و وظیفه دانشگاه است که از منابع و امکانات دانشگاه به نحو شایسته برای خدمت رسانی به مردم استفاده کند.

بوجاری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیتنس علاوه بر انجام فعالیتهای آموزشی تحصیلات تکمیلی ، بخشی از خدمات در آموزش ابتدایی است و دبیرستان را در آینده نزدیک به کل خدمات خود اضافه می کند.

انتهای پیام / 4078/4117 /