زنبورها سرانجام فاتح درکلاسیکر شدند/ لورکوزن باز هم در آخرین دقایق به پیروزی رسید

هفته بیست‌وهفتم بوندسلیگا با ۶ بازی آغاز شد که در مهم‌ترین بازی‌ها لورکوزن مقابل هوفنهایم پیروز شدو دورتموند بالاخره درکلاسیکر را فتح کرد.

به گزارش آوای البرز، هفته بیست‌وهفتم بوندسلیگا با جدال لورکوزن و هوفنهایم آغاز شد و میهمان در نیمه نخست دروازه شاگردان آلونسو را گشود. در حالی که به نظر می‌رسید روند شکست ناپذیری لورکوزن در حال نابودی است، آن‌ها ۲ مرتبه در دقایق ۸۸ و ۹۱ دروازه هوفنهایم را گشودند و از شکست پیروزی ساختند.

اما مهم‌ترین بازی هفته در ورزشگاه آلیانز بین باواریایی‌ها و زنبورها برگزار شد و دورتموند موفق شد پس از ۱۰ سال فاتح درکلاسیکر در مونیخ شود. توخل که نویر را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت با اشتباه اولرایش گل اول را دریافت کرد و با ارائه نمایشی دور از انتظار در اواخر نیمه دوم گل بعدی را هم از دورتموند دریافت کرد تا طلسم ناکامی‌های کتوالی زنبورها در مونیخ شکسته شود.

هواداران بایرن زودتر از همیشه ورزشگاه را ترک کردند و اولتراهای مونیخی با نمایش بنرهایی اولی هوینس را مقصر این وضعیت دانستند.

نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

گلادباخ ۰ – ۳ فرایبورگ

فرانکفورت ۰ – ۰ یونیون برلین

لایپزیش ۰ – ۰ ماینتس

وردربرمن ۰ – ۲ ولفسبورگ

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.