زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا درباره برنامه ملی فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد 1401 گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دهرادون سه ایده برای ساخت دارد. در این رویداد برای ساخت سطل های زباله جدید با استفاده آسان، ساخت دستگاه محافظ ویژه، درمان توهمات و الگوس و ساخت شیشه های شیشه ای برقی با کنترل از راه دور شرکت کرد و یک تیم تحقیقاتی را تشکیل داد. گروه برای کار روی برنامه .

وی در تشریح فعالیت های فرهنگی دانشجویی سال گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران گفت: مهمترین فعالیت فرهنگی این دانشگاه برپایی نمایشگاه عکس سردار دلها و مراسم مشترک حوزه و دانشگاه است. شهادت «دکتر مفتح» نیز کارکنان دانشگاه را روانه راهیان نور کرد. و در منطقه عملیاتی در شهرانی رویدادهای فرهنگی یگان دهلران امسال قدردان شجاعت سرلشکر شهید چاغروند و رهبری مرحله دوم انقلاب در خرداد 1401 است.


بیشتر بخوانید:

رشته تجهیزات نفت در دانشگاه آزاد دهلران راه اندازی می شود


دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال 1400 از پیشروهای پژوهشی، فناوری و نوآوری این واحد دانشگاهی خبر داد: «سال گذشته برای اخذ مجوز 50 هکتار از اراضی کشاورزی برای تولید گیاهان دارویی اقدام کردیم.

در مراحل پایانی اخذ مجوز زمین 50 هکتاری تولید گیاهان دارویی

افسر ادامه داد: طرح توجیهی درآمد غیر شهروندی با توجه به ظرفیت بوم گردی شهرستان دهلران برای تصویب به سازمان مرکزی ارسال شد و سه ایده با گروه پژوهشی تهیه و برای شرکت در مرحله دوم برنامه دانشگاه ارسال شد. کتاب درسی 10 دوره آموزشی کوتاه مدت به سازمان مرکزی صدور مجوز ارسال شده و منتظر صدور مجوز برای برگزاری این دوره ها هستیم.

انصاری پور عملکرد تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در دهلران را ارزیابی کرد: جذب دانشجو فعالیت های آموزشی شامل حوزه های تفاهم استانی، ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد در ترم قبل و جذب بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال قبل است که نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته است. یکی از برنامه های واحد 1401 دهلران جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر علاوه بر کنکور است.

وی گفت: اعطای وام های مختلف دانشجویی که در سال گذشته موجب جذب دانشجو شد، از مهمترین فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در دهرادون در سال گذشته بود.

انتهای پیام/4121/4062/