رییس پلیس راهور خوزستان جزییات برخورد مرگبار حادثه محور خرمشهر اهواز را تشریح کردرئیس پلیس راهور خوزستان جزئیات تصادف مرگبار در تصادف خرمشهر - اهواز را تشریح کرد.

فرمانده پلیس راه خوزستان جزئیات اولیه تصادف خرمشهر – آهواس را که در آن 23 نفر کشته و زخمی شدند تشریح کرد.


به گزارش خبرنگار آوای البرز از احواس، سرهنگ رضا دولتشاهی ظهر امروز شنبه 4 دی ماه 1400 حدود ساعت 7:15 صبح در خصوص آخرین جزئیات برخورد دو دستگاه کامیون سنگین، یک دستگاه خودروی سواری با سه دستگاه خودروی سواری در محور کورمشهر – اهواز (35) کیلومتری کرمشهر) یک دستگاه کامیون ایسوزو مملو از کالا از اهواز به سمت کورمشهر در حرکت بود که حامل یک دستگاه مینی بوس و 15 نفر از کارکنان این شرکت بود. روغن آنهایی که در جهت مخالف حرکت می کنند رو به رو با هم برخورد می کنند.

وی گفت: دو دستگاه خودروی سنگین با هم برخورد کردند و دو دستگاه پاژو 405 و رانا به صورت رو به رو با هم برخورد کردند. ماشین با ماشین رعنا آشنا می شوند آتش اما به زودی خدا را به خاطر ساکنانش شکر کن ماشین آنها بیرون می آیند، مشکل خاصی ندارند.

طبق آخرین آمار اعلام شده دکتر تعداد کشته شدگان هشت نفر و 13 نفر دیگر مجروح شدند که تعدادی به صورت سرپایی و تعدادی به مراکز درمانی تحت مراقبت اعزام شدند. رفتار هستند. از این تعداد 6 نفر به شدت مجروح شدند./ انتهای پیام

بیشتر بخوانید:

با دوستانتان به اشتراک بگذارید: