رونمایی از ۵ بازیکن مدنظر استقلال در نقل‌و انتقالات/کار سخت مدیران باشگاه برای جذب ستاره‌ها

طبق گزارش ها شفاف استمحمود فکری ، سرمربی تیم فوتبال استالگل لیست بازیکنان مورد نظر خود را در نیم فصل دوم به مدیران باشگاه استقلال تحویل داد. این لیست در ابتدا 7 بازیکن داشت اما در نهایت به 5 بازیکن کاهش یافت.

در لیست سرمربیان استگال نام بازیکنان اصلی تیم هایشان وجود دارد و جذب آنها برای هر باشگاهی کاری دشوار و غیرممکن به نظر می رسد. امروز در اخبار منتشر شد که باشگاه شهر مشهد خودرو 10 میلیارد تومان درخواست کرده است تا رضایت مهاجم خود امین گاسمی نژاد را جلب کند تا این انتقال غیرممکن شود. به همین دلیل ، باشگاه استقلال به دلیل انتقاد برخی از صفحات وب سخت کار می کند ، اما مدیران این باشگاه برای جذب این بازیکنان نامه خود را بی سر و صدا به باشگاه های خود ارسال کرده اند.

یک نکته در این لیست عدم حضور بازیکنانی مانند مهدی کیانی از سپاهان و میلاد جهانی از صوبان اصفهان است که علی رغم درخواست های مکرر مدیران باشگاه استقلال برای درخواست رسمی قرار ملاقات جهانی برای این بازیکن هنوز در لیست هستند. بدون فکر.

Think Tank در نیمه اول این فصل بازیکنانی هستند که سعی کرده اند تیم های دیگر را تحت تأثیر قرار دهند. در زیر می توانیم نام این افراد را بررسی کنیم:

پیمان بیب: علی رغم شرایط ضعیف تیم ، مهاجم ماشین سازی عملکرد خوبی در این تیم داشت. مذاکرات با این بازیکن انجام شده است ، اما همه چیز در مراحل اولیه است و باشگاه استقلال در انتظار آغاز رسمی انتقال است.

امین گازمی نژاد: مهاجم شهر خودرو یکی از بازیکنان نیم فصل اول این تیم بود و گل های حساس تیم را به ثمر رساند. با توجه به ارقامی که شهر خودروها برای جذب وی پیشنهاد داده اند ، جذب او تا حد زیادی غیرممکن به نظر می رسد. از طرف دیگر مهدی رحمتی سرمربی شهید خودرو بارها به مدیران این باشگاه گفته است.

میسیم تیموری: فکرریک محمد نادری و متین کریم زاده در خط دفاع چپ هستند ، اما او می خواهد تیموری را که در لیگ هجدهم در استقلال حضور داشت تحت تأثیر قرار دهد. به نظر می رسد جذب او برای استقلال کار ساده ای نیست و تراکتورها اجازه جدایی او را نمی دهند اما از آنجا که استقلال بازیکنی در جای خود دارد استقلال نگرانی زیادی در مورد عدم جذب تیمایوری ندارد.

علیرضا علیزاده: هافبک دفاعی گلگوتا سیرجان یکی از بهترین بازیکنان این تیم است. این بازیکن تمایل خود را برای پیوستن به استقلال ابراز کرده است ، اما نکته عجیب در مورد ترافیک برای موقعیت خود در استقلال این است که بازیکنانی مانند مسعود ریجی ، آرش رسوند و فرشید باگری وجود دارند که ممکن است یکی از آنها در لیست خروج باشد و تعجب کند که چه کسی متقاضی است برای یک کار

رضا آزادی: هافبک تراکتورسازی که فصل گذشته مورد توجه استقلال قرار گرفت در اوایل فصل جاری به باشگاه سانکت پولتون اتریش پیوست. آزادی گفت که به دلیل مصدومیت در تیم اتریش بازی نخواهد کرد و باید پای خود را به جراحان بسپارد. در صورت آسیب دیدگی طولانی مدت ، استقلالی ها از آزادی کناره گیری می کنند.