روند کاهشی قیمت طلا و ارز در هفته گذشته

روند کاهشی قیمت طلا و ارز در هفته گذشته

رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: قیمت ارز، سکه و منسوجات طلا در در یک هفته اخیر روند کاهشی داشت.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز، نادر بذرافشان رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اظهار کرد: در بازار های جهانی طی هفته گذشته  شاهد کاهش 9 دلاری بورس جهانی طلا بودیم که در حال حاضر هزار و 911 دلار است، در بازار های داخلی با توجه به خبر آزاد سازی ارز های بلوک شده روند کاهشی قیمت ها را در ارز  و طلا داشتیمن .

 وی افزود: در مجموع هر یک مثقال طلا 17 عیار با کاهش 45 هزار تومان به قیمت 10 میلیون 175 هزار وتومان ،طلای 18 عیار با کاهش  12 هزار تومان  به قیمت  2 میلیون و 348 هزار تومان و سکه یک طرح جدید با کاهش یکصد هزار تومان به  28 میلیون و یکصد هزار تومان، سکه یک طرح قدیم با کاهش  300 هزار تومان به قیمت  25 میلیون و 200 هزار تومان ، نیم سکه باکاهش  50 هزار تومان به قیمت  15 میلیون و 150 هزار تومان ، ربع سکه با کاهش یکصد هزار تومان به قیمت  10 میلیون و 200 هزار تومان و سکه یک گرمی بانک مرکزی 6 میلیون  تومان و حباب سکه به قیمت 5 میلیون و 250 هزار تومان فروخته شده است .

 انتهای پیام/

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.