روند انتخاب شهردار اراک را تسریع کنید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، بسیج دانشجویی 5 دانشگاه اراک در نامه سرگشاده خطاب به اعضای شورای ششم در شهر اراک ، باید سرعت انتخاب شهردار را افزایش داده و خواستار شفافیت در تظاهرات شود. در نامه آمده است:

اکنون با عنایت خداوند متعال ، به درخواست شهروندان شهر بزرگ اراک و با اطمینان از ظاهر و شعارهای شما در انتخابات ، افتخار خدمت به مردم اراک در شورای اسلامی این شهر ساخته شده است. برای شما. بر اساس وظیفه ذاتی بسیج دانشجویی برای مطالبه گری آ، برای بیان موارد زیر:

شفافیت اولین قدم در جلب اعتماد مردم است ، شما در بسیاری از جلسات قبل از انتخابات به شفافیت اعتراف کرده اید. بنابراین دانشجویان و مردم محترم منتظر شما هستند تا مشکلات کلانشهر اراک را در فضایی شفاف و به دور از ارتدوکس حل کنید.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین وظایف شوراهای اسلامی شهر ، همانطور که در ماده 80 قانون شورا ذکر شده ، وظیفه انتخاب شهردار است. نمایندگان محترم ، در این روزهای مهم و مهم ، انتخاب یک فرد با استعداد ، حرفه ای ، صادق ، انقلابی و دلسوز را به عنوان شهردار اراک تسریع کرده و سایر فعالیتها را در اولویت های بعدی خود قرار خواهید داد.

این روزها شایعاتی شنیده می شود که برخی از اعضای شهرداری که با اطمینان مردم وارد شهرداری شده اند در خیال شهرداری هستند و قصد خدمت بیشتر دارند. ملاقات متاسفم برای شهرداری برای شهرداری !!! می دانید که کسی که صادقانه برای خدمت به مردم فهیم و نجیب اراک تلاش می کند ، یکی از بهترین مناطق برای خدمات شهری است. آ اینجا شهرداری نیست.

امید است اعضای محترم شورا موارد فوق را مورد توجه قرار داده و اقدامات لازم را برای حل این مسائل در اسرع وقت انجام دهند.

تسریع در روند انتخاب شهردار اراک