روش‌هایی برای کنترل کرونا در مدارس

در بازگشایی مدارس به عنوان یک مرکز منسجم ، قطع شبکه بیماری کووید برای حفظ سلامت معلمان ، دانش آموزان و سایر کارکنان (15 میلیون نفر در کشور) ، کاهش مواجهه و ایجاد شرایط لازم از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش آوای البرز ، به همین دلیل ، وزارت بهداشت توصیه هایی برای کنترل بیماری عروق بیماری کرونا قلب در مدارس ارائه کرده است که شامل: حفظ سلامت شخصی ، جلوگیری از ضرر ، جلوگیری از یکدیگر ، در آغوش گرفتن یکدیگر و استفاده از ماسک برای همه افراد است. نحوه استفاده صحیح از آن را توصیه و آموزش می دهد.

همه باید از وسایل شخصی استفاده کنند

دستورالعمل های مدرسه برای شستشوی منظم دستها با آب تمیز و صابون مایع و استفاده از محلول الکل یا ژل ضدعفونی کننده برای معلمان ، کارکنان و دانش آموزان باید رعایت شود. در صورت امکان ، ژل یا محلول را با یک ضدعفونی کننده دست بر پایه الکل در همه کلاس ها بمالید.

پرسنل خدمات هنگام تمیز کردن باید از لباس محافظ ، ماسک و دستکش استفاده کنند. فراموش نکنید که از دستگاه تشخیص چهره یا کارت خوان برای ثبت حضور استفاده کنید. اگر دفتر حضور دارید ، می توانید ضدعفونی کننده تهیه کنید.

از حوله کاغذی یا دستکش برای اتصال به دکمه های آسانسور استفاده کنید. هنگام عطسه یا سرفه بافت را فراموش نکنید. اگر حوله ندارید ، هنگام سرفه یا عطسه از داخل آرنج خود استفاده کنید.

قبل از شستشو یا ضد عفونی از تماس با دست ، چشم ، بینی و دهان خودداری کنید. در اماکن عبادی ، از آنلاین و موکت شخصی استفاده شود و در فاصله ایمن نگهداری شود.

انتهای پیام