رفیعی: استقلال خوب دفاع کرد/ می‌خواستیم برنده شویم

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، پس از تساوی بدون گل سرخابی‌ها در داربی ۱۰۳ اظهار کرد: در کل این بازی به من نچسبید، با وجود اینکه فرصت‌های بهتری نسبت به استقلال داشتیم اما در نهایت این نتیجه بیشتر دلخواه استقلال بود و به بازیکنان خوب این تیم و آقای نکونام خداقوت می‌گویم. امیدوارم در ادامه بتوانیم اختلاف امتیاز را جبران کنیم و صدرنشین شویم.

در گزارش آوای البرز آمده است: او درباره دلیل کم موقعیت بودن بازی نیز گفت: فکر می‌کنم با توجه به شکل بازی که آقای نکونام برای این مسابقه انتخاب کرده بودند و فشردگی زیادی در دفاع از زمین خودی داشتند، باعث این شرایط شد. البته باید بگویم که خیلی هم خوب این کار را در فاز دفاعی انجام دادند. ما هم سعی کردیم با بازیکنان خلاق موقعیت ایجاد کنیم که چند موقعیت خوب هم داشتیم اما در نهایت بازی مساوی شد. از هواداران تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند و ای کاش بازی گل داشت تا هیجان بیشتر می‌شد.

هافبک پرسپولیس درباره صحنه مشکوک به پنالتی نیمه اول بر روی عیسی آل‌کثیر نیز گفت: من صحنه را ندیدم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا وجود VAR زیبایی بازی را بیشتر کرد؟ توضیح داد: بازی با صحنه و موقعیت گل زیاد حساس و زیبا می‌شود اما در نهایت وجود VAR برای فوتبال ما نیاز است. باید در همه بازی‌ها و استادیوم‌ها باشد.

او درباره افت کیفیت بازی در نیمه دوم نیز گفت: ما در کل بازی تلاش داشتیم تا موقعیت‌سازی کنیم و بازی را ببریم. تیم استقلال خیلی خوب کارهای دفاعی را انجام داد و نمی‌شد بی‌محابا حمله کنیم. ما میخواستیم با مالکیت توپ موقعیت ایجاد کنیم و متاسفانه موقعیت‌های ما گل نشد. می‌شد در نیمه دوم به گل برسیم اما در نیمه اول موقعیت‌های بهتری داشتیم.

رفیعی درباره پرتاب بطری توسط هواداران نیز توضیح داد: به هر حال داربی است و این اتفاقات همیشه هست. یک اتفاق معمولی است.

251 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.