رفع معضل پسماند اولویت اصلی حوزه خدمات شهری شهرداری

به گزارش شف، شورای دوم شوراهای شهرداری مناطق ۲۲ گانه با حضور جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و معاون خدمات شهری حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و مدیرعامل کل خدمات شهری و مدیرعامل. سازمان مدیریت پسماند تهران، معاون شهرسازی و توسعه شهری شهرداری تهران از خدمات شهری مناطق 22 گانه بازدید و حفاظت کرد و موضوعات مختلف را با معاونت خدمات شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

در ابتدای این جلسه حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تشریح دقیقی از فعالیت ها و آمادگی های این مناطق در مناطق 22 گانه در زمان بارش برف ارائه کرد و گفت.
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران افزود: البته طی بازدیدهای میدانی از مناطق آسیب دیده اقدامات لازم برای رفع آنها در کمترین زمان ممکن انجام شده است.

محمد معاون مدیرکل هماهنگی امور مناطق با تاکید بر اهمیت حفظ شهر تهران گفت: حفظ شهر جزو اولین پروژه هایی است که به مناطق 22 گانه تحت مدیریت فعلی شهرداری تهران گزارش شده است. . در این پروژه تلاش می کنیم شهر تهران را متحول کنیم تا شاهد بهترین اتفاقات و فعالیت ها در پایتخت برای رفاه حال شهروندان باشیم.

به گفته محمدی، 60 درصد موارد پروژه تحول مرمت شهری به موضوعات مختلف در حوزه خدمات شهری برمی گردد، این پروژه در مدت دو ماه رویت شده و به زودی وارد فاز اجرایی پروژه خواهد شد، انشالله شاهد خواهیم بود. تحولات خوب در شهر تهران

بهرامی: یکی از اولویت های ما در حوزه خدمات شهری حل معضل زباله است.

جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز در این نشست گفت: یکی از اولویت های ما در حوزه خدمات شهری حل معضل زباله است که در نهایت با ایده های جدید و کارشناسی به آن خواهیم رسید. نتایج قابل قبول. ”پیدا کنید.

بهرامی با اشاره به اجرای «طرح تحول برای پایداری شهر» در سطح بخشداری در مناطق 22 گانه، گفت: شهر یک موجود زنده است و اولویت فعالیت ما خدمت به شهر و شهروندان است. بنابراین پروژه با همین رویکرد اجرایی می شود و ظرف مدت دو ماه تحول جدیدی در شهر تهران ایجاد می کند.

وی افزود: دستیابی به نقاط قوت و ضعف در این پروژه بسیار حائز اهمیت است، لذا برای رسیدن به نتایج مطلوب نیازمند افزایش نقاط قوت و کیفیت خدمات و رفع نقاط ضعف متناسب با نیاز شهرستان هستیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران چند نکته درباره ماموریت ها و وظایف قانونی معاونت خدمات شهری بیان کرد: شهرداری تهران با جمعیت بالای 10 میلیون نفر و جمعیت شناور چند میلیونی به دنبال بهترین کار ممکن است. مسئولیت اجتماعی در قبال این مسئولیت اجتماعی و وظیفه مشروع ما.

بهرامی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در راستای تبلیغات محیطی و فرهنگ سازی تصریح کرد: هر محله ای دارای مسائل و مشکلات پیچیده ای از جمله فرهنگی و اجتماعی است که باید به رفع این مسائل کمک کرد. از بیلبوردهای تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای فرهنگ سازی استفاده کنید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، وی بر لزوم ارزیابی و اعلام مشکلات پیش روی مناطق ۲۲ گانه در تکمیل پروژه های حوزه خدمات شهری تاکید کرد. .