رصد دائمی نقاط حادثه خیز ریلی در ۱۰ استان کشور

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اظهار داشت که امروز شاهد تحقق دو خواسته مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از پلیس در برخورد مقتدرانه با بزهکاران و مجرمان و ابراز مهربانی به مردم هستیم. پلیس کرد برای مردم ، برای مردم ، برای مردم است.

سردار “مهدی معصوم بیگی” رئیس پلیس پیشگیری ناجا ، وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری ، دکتر S. K. Krishnan ، در پنجمین روز از هفته پلیس در مراسم رونمایی از مرکز نظارت بر پلیس راه آهن جدید در کشور حضور داشتند. “سعید رسولی” هم حضور داشت. ایران اسلامی صورت گرفت.

در طی این مراسم ، رئیس پلیس پیشگیری ناجا ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت ربیع الاول و ناجا ، مرکز نظارت بر پلیس راه آهن را به دلیل افزایش تلاشهای حداکثر ، دلسوزانه و وفادارانه شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، تقدیر کرد وی گفت: همکاری بین بخشی نشان دهنده وحدت سازمانها به ویژه در این شرایط نسبتاً دشوار اقتصادی است و نشان می دهد در صورت وجود عزم و تلاش جمعی هیچ مشکلی نمی تواند مانع پیشرفت شود.

مقامات ارشد پلیس استفاده از 2000 دوربین توسط پلیس راه آهن را گام مهمی در جهت ارتقا efficiency کارایی روسای اطلاعات پلیس عنوان و اظهار داشتند: در حال حاضر 400 نقطه راه آهن پر خطر در 10 استان کشور بصورت آنلاین و متمرکز است. مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه آهن 1600 دوربین را کنترل و نظارت می کند.

سردار معصوم بیگم با اشاره به دو تاکتیک و خواسته فرمانده معظم کل قوا از نیروی انتظامی ، افزود: “تفاوت پلیس ایران با بقیه نیروهای پلیس جهان در این است که ویژگی آنها مهربانی و اقتدار است زیرا بیشتر نیروهای مسلح جهان در نیروهای خود آموزش دیده اند.

وی با بیان اینکه پیام تبریک رهبری هفته ناجا مردم پلیس را تأیید می کند و عناصر قدرت و مهربانی را در اولویت قرار می دهد ، ادامه داد: پلیس در نظام اسلامی به معنای واقعی کلمه از مردم و خادمان آنها است که اهمیت این پیام بزرگ را تأیید می کنند. گذشته است یعنی مقتدرانه با مجرمین و مجرمان برخورد کنید و با افراد مهربانی و مهربانی کنید.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: در حال حاضر پلیس ایران توانسته است از م authorityلفه اقتدار برای پاسخگویی به موقع به نیازهای مردم ، برخورداری از تجهیزات مدرن و به روز ، استفاده از فن آوری های جدید و هوشمند و تربیت نیروی انسانی متخصص استفاده کند. پویایی را معرفی و نشان دهید.

سردار معصوم بیگم با اشاره به تفاوت قدرت و اقتدار اظهار داشت: پلیس ایران به دنبال قدرت در نظام اسلامی است ، با مهربانی ، ایثار ، از خود گذشتگی و از خودگذشتگی برای امنیت و رفاه مردم خزنده است.

یک مقام ارشد پلیس پیشگیری با بیان اینکه در شهادت در نیروی انتظامی دریچه شهادت باز است گفت: امروز اگر مردم در هر خوابگاهی در هر ساعت از شبانه روز آرام باشند ، به دلیل فداکاری های افسران پلیس است ، می توانیم به طور قطع بگوییم. چشم هوشیار افسران سخت کوش این نیرو از ایمنی مردم در شبانه روز محافظت می کند.

سردار معصوم بیگم ابراز امیدواری کرد: خداوند متعال به همه خادمان مخلص نظام اسلامی پیروزی می بخشد تا ما بتوانیم نوکری مهربان برای مردم شویم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، در پایان این مراسم ، لوح تبریک به امضای سرجار معصوم بیگی ، مهندس فرمانده “ناجا” سعید رسولی ، وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی اهدا شد. عرشه رصد پلیس راه آهن و همکاران وی در کشور با کمک های مالی این مرکز رونمایی شد.

انتهای پیام