رشد ۸۴ درصدی سرمایه گذاری های صنعتی در چهارمحال و بختیاری 

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از چهارمحال وبختیاری، مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: مجموع سرمایه گذاری های صنعتی این استان در سال گذشته ۱۹ همت و ۱۰۶ میلیارد تومان بوده است که به نسبت مدت مشابه قبل آن ۸۴ درصد رشد یافته است.

فضل ا… رحمتی افزود: صنایع بسته بندی فرآورده های شیر، تولید انواع محصولات کاغذی و مقوایی، تولید انواع محصولات دارویی گیاهی، تولید بیلت فولاد ساده و … از مهمترین سرمایه گذاری های شاخص این بازه زمانی است.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای پایش و تکمیل ۵۶۶ طرح صنعتی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی استان تصریح کرد: امسال هم حمایت از ساخت داخل و جذب سرمایه های سرگردان مردم به ویژه افراد دارای توان و ظرفیت کارهای اقتصادی و تولیدی به عنوان اولویت ویژه کاری است.

وی افزود: با تکیه بر تجارب گذشته و چشم‌اندازهای پیش‌رو، ضمن حرکت در مسیر رشد و بالندگی، بهبود و هم‌افزایی، برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه‌های تولید کیفی، توسعه ای، نوآوری و ارائه خدمات برتر به مردم را هم در حوزه صنعت و هم در حوزه تجارت و بازار را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم مدل های مشارکتی برای مردم طراحی کنیم که بتوانند هم در تولید سرمایه گذاری کنند و هم تولید را با شرایط بهتری در اختیار مردم بگذاریم.

۴۶