رزمایش اربعین زمینه ساز گشایش دریچه های ظهور است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام مجید باباخانی با اشاره به جایگاه مهم زائران حسینی در روایات، در مراسم عزاداری اربعین حسینی در مراسم موکب حضرت فاطمه الزهرا(س) در شهرستان بابل، اظهار داشت: زائران حسینی در روایات و روایات بسیار مهم هستند. کربلا عصر دوشنبه. وی گفت: طبق روایتی از امام معصوم گناهان زائران مرحله اول سیدالشهداء را هرکس بپذیرد آمرزیده می‌شود، پس زائر امام حسین (ع) باید شکرگزار این الوهیت باشد. برکت

وی افزود: در طول تاریخ پس از شهادت امام حسین (ع) مسیر زیارت با موانع زیادی مواجه شد، توفیق زیارت برای بسیاری میسر نشد و باید قدردان این نعمت زیارت بود.

مدیرکل تشکل های مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به بسته شدن مسیر زیارتی سیدالشهدا در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: در شرایط کنونی که هیچ مانعی در ظاهر وجود ندارد، افراد زیادی از دست داده اند. فرصتی برای زیارت اربعین به دلیل مشکلات پیش آمده.

وی ادامه داد: خادم اربعین را باید برای خدمت به زائران پیاده تحسین کرد همانطور که امام عصر(عج) خدمتگزار زائران امام حسین را می دانستند.

حجت الاسلام باباقانی حال و هوای کربلا در این ایام را مایه حزن و اندوه دانست و تصریح کرد: عشق سالار شهیدان باید ما را به امام زمان (عج) پیوند دهد و مسیر این رزمایش اربعین باید درهای بسته را بگشاید. سپیده دم. برای بشریت