راه‌اندازی دبیرستان مقطع متوسطه دوم در سمای خورموج/ دانشگاه با تشکیل هسته‌های فکری و تحلیلی به حل مشکلات ورود می‌کند

اشکان معصومی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا ، در مورد برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد خورموج در سال جاری توضیح داد: دبیرستان پسران سما از سال 1400 به عنوان دبیرستان دوم آغاز می شود. پیش از این ، دانشکده تجارت و خلاقیت برای افراد بین هشت تا 18 سال تأسیس شده بود ، اما به دلیل گسترش تاجگذاری فعالیت آن فقط به دوره های پاره وقت محدود شده است.

وی افزود: در گروه های علوم انسانی باید نظم و انضباط را تقویت کنیم.

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی خورموج درباره اولویت و برنامه اصلی این دانشگاه در سال 1400 به آنا گفت: اولویت اصلی با توجه به شرایط افزایش رضایت و توانمند سازی دانشجو است. ازدیاد تاج به نظر می رسد بهبود کیفیت یادگیری از راه دور و روش های پاسخگویی یک برنامه مهم است.

معصومی افزود: یکی از مهمترین برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی خورموج ورود به مسائل و مشکلات در مناطق مختلف جنوب شهر و تشکیل هسته های فکری و تحلیلی برای بررسی آنها است.

112٪ افزایش در ثبت نام دانشجو

وی درباره سیاست های واحد دانشگاه خورموج برای رسیدن به این هدف که اولین انتخاب برای ادامه تحصیل در سال 1404 بود ، بیان کرد: این دانشگاه گامی در جهت محبوبیت برداشتن دارد. اگر رفتار ، گفتار و عملکرد مسئولان دانشگاه ، کارمندان و اساتید براساس این محور باشد ، ما معتقدیم که در جذب خوب عمل خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خورموج ادامه داد: در این دانشگاه 112 درصد افزایش ثبت نام دانشجو در ورودی های جدید نسبت به مدت مشابه در ترم دوم وجود دارد. ما در کرونا میز خدمات در فضای مجازی مستقر کردیم. اشتغال یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها است و برنامه اصلی این واحد دانشگاهی بر اساس سیاست های صحیح سازمان ، ارتقا development مهارت های رشد ، فرهنگ کار و اشتغال در بین دانشجویان است.

معصومی توضیح داد: راه اندازی مرکز مدیریت مهارت و مشاوره شغلی ، برگزاری دوره های مهارت افزایی برای صنایع و کارآفرینی و راه اندازی مشاغل کوچک اولین گام های این واحد دانشگاهی برای ایجاد بستری مناسب برای ایجاد اعتبار ، کارآفرینی و توسعه شغلی است. در مسائل اجتماعی.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال پرونده علمی و اقتصادی “رودخانه مند” یکی از بزرگترین رودخانه های جنوب کشور با توجه به پتانسیل آن شناسایی و توسعه نیافته و در خانه بسیج تهیه شده است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج. با تاسیس مرکز مشاوره امین ، این دانشگاه حضور در مطالعه مسائل جامعه در زمینه پیشگیری از آزارهای اجتماعی ، از جمله اعتیاد ، طلاق و مسائل مربوط به یک ازدواج موفق را تجربه خواهد کرد.

فعالیت های واحد خورموج برای مبارزه با ویروس کرونا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج سال آینده در مورد فعالیت های این واحد دانشگاهی در مبارزه با ویروس کرونا گفت: از زمان شیوع شیوع بدنام ویروس کرونا تاکنون گروه های جهادی با مشارکت دانشجویان تشکیل شده است. کارکنان دانشگاه دستکش و ماسک درست می کنند. بحران ادامه داشت.

معصومی ادامه داد: همدلی و مشارکت دانشگاهیان به ویژه بسیج اساتید ، بسیج دانشجویان در پروژه های ضد عفونی راه ها ، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و کمک های وفادارانه از دیگر اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی برای مقابله با ویروس کرونا است.

وی مهمترین کار و دستاورد دانشگاه آزاد اسلامی خورموز در سال 1399 را تشریح و بیان کرد: دانشکده تجارت و خلاقیت مرکز مدیریت مهارت و مشاوره شغلی برای ایجاد و توسعه زیرساختهای مورد نیاز تحقیقات و فناوری تأسیس شد. تا به امروز ، بیش از دوازده دوره مهارت بر اساس نیاز بازار کار در جنوب شهر و استان بوشر برای توانمند سازی و پیشرفت دانش آموزان انجام شده است.

رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی خورموج افزود: انتشار دو مقاله در مورد این واحد دانشگاهی در مجلات عالی رتبه بین المللی و بین المللی برای جلوگیری از تولیدات خارج از فصل و آزارهای اجتماعی یکی از امتیازات این دانشکده است. در خانه و خانواده انجام شده است.

وی توضیح داد: انجمن های علمی گروه های ویژه کامپیوتر ، مهندسی عمران و روانپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی خورموج فعال شده است. همچنین اقدامات لازم جهت راه اندازی آزمایشگاه استاندارد بتن در این واحد دانشگاهی انجام شده است.

انتهای پیام / 4121/4062 /