راه‌اندازی آزمایشگاه مرکزی سمای بیرجند

سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی آزمایشگاه دانشکده سما مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به نام یکی از دانشجویان بازمانده امیرمحمد صدیقه پور نامگذاری شده است، از زحمات ارزشمند خانواده گرانقدر صدیق پور در تامین بخش بزرگی از هزینه راه اندازی این آزمایشگاه قدردانی می کند. سما به معاونت و مسئولان مربوطه تبریک گفت.


بیشتر بخوانید:

در بیش از 140 آزمایشگاه و کارگاه در خراسان جنوبی خدمات ارائه می دهد


وی دانش آموزان امروز را آینده سازان کشور توصیف کرد و گفت: باید قدردان این سرمایه گذاری های ارزشمند باشیم.

تاسیس آزمایشگاه مرکزی سما بیرجند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در خراسان جنوبی باید استعداد و هوش دانشجویان بیرجندی را ستوده و در جهت رشد و هدایت این مهارت ها به خوبی تلاش کند.

هاشمی با اشاره به تغییر نگرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رویکرد جدید بر فعالیت های مهارتی و دانشگاه ها متمرکز خواهد بود. دانش محور این مهم‌تر است و مأموریت Skyline دانشگاه به سمت آموزش عمومی و مهارتی تغییر کرده است.

در این مراسم عطاءالله اژدری معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرزند در خصوص درگذشت دلخراش یک دانش آموز مخلص و پرتلاش در مدرسه سما گفت: مرکز داد. ممنون، قدردانش هستم.

تاسیس آزمایشگاه مرکزی سما بیرجند

وی با اشاره به رشد 60 درصدی دانش آموزان سما در بیرجند گفت: برای ارتقای سطح کیفی آموزش در مدارس سخت تلاش می کنیم و خوشبختانه موفقیت های ارزنده ای کسب کرده ایم.

به گزارش آنا، در این مراسم سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از بخشهای مختلف مدارس سما بازدید کرد و از زحمات همکاران و خانواده صدیکوپور در این مجموعه قدردانی کرد.

انتهای پیام/4117/4062/