راهیابی قاریان و گروه تواشیح زنجان به مرحله کشوری مسابقات قرآن – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حجت الاسلام سید موسی موسوی تبریزی گفت: بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، پنج نفر از قرآنیان سنجانی و جمعی از خواهران تواشیح سنجان، مرحله کشوری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

مسئول اداره قرآن اوقاف سنجان افزود: دارالقرآن سازمان اوقاف از بین برگزیدگان مسابقات استانی که شهریور ماه سال جاری در حسینی آسام سنجان برگزار شد، آنها را انتخاب و معرفی کرد.

موسوی ادامه داد: سرکار خانم رقیه حسنلو در ترتیل ثالث، خانم رقیه حسینخانلو در حفظ 20 آیه و گروه تواشیح خواهران نورالزهرا(س) در هماهنگی و تقسیم. علی غلام آزاد با موضوع حفظ کامل برادران و شری. حسین ابیسی مقدم و آقای در منطقه آسان. فریبرس اسکندری نیز به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری راه یافت. مسابقات قرآن کریم.

یکی از مسئولان اداره قرآن اوقاف سنجان گفت: مسابقات اذان، دعا، سرود و همخوانی از 28 تا 23 آذرماه در استان خشوین و همچنین مسابقات حفظ، ترتیل و تحقیق برگزار می شود. امسال از 31 تا 28 آذرماه در استان خوزستان برگزار شد.

موسوی افزود: امسال بیش از 600 نفر از سراسر استان در مسابقات سطح شهرستانی 45 دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف شرکت کردند که از این تعداد 120 نفر به مرحله استانی رسیدند و اکنون 5 نفر از برگزیدگان. وی به همراه جمعی از نمایندگان سنجان در مرحله کشوری این مسابقات حضور دارد.