دیدار فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) باخانواده جانباز سرافراز مرحوم ناصر خان سهرابی از فرماندهان عملیات فتح میمک        فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) فتح محمود با خانواده جانباز ناصرخان سهرابی از فرماندهان عملیات دیدار کرد.

به مناسبت گرامیداشت فتح مامک، سردار شاکرمی فرمانده سپاه، سردار کریمیان جانشین فرمانده سپاه، سردار غازمی از یادگاران دفاع مقدس و سرهنگ پولادی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و انتشارات. ارزش های دفاعی، فرمانده ارتش مردمی سپاه سیروان سرهنگ ولیصدا فتح محمک در جریان عملیات دیدار کرد.


به گزارش خبرگزاری آوای البرز سبک؛سردار جمال شاه کرمی در این دیدار با اشاره به نقش ناصرخان سهرابی در فرماندهی عملیات میمک گفت: این رزمنده دفاع مقدس عشق است. انقلاب اسلامی به عنوان یکی از فرماندهان مردم کشوری بود که توسط صفوف و نیروهای مردمی قبیله غیور خزعل سازماندهی شده بود. دفاع مقدس او در فتح میمک نقش داشت.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) افزود: همه ما در مقابل عزیزانی هستیم که برای دفاع از آرمان های واقعی جان خود را از دست دادند. انقلاب نظام مقدس را در رأس اخلاص نهادند و ما مسئولیم و یاد و نام این عزیزان با الگو گرفتن از ایثار و ایثار تا ابد گرامی باد.

در این دیدار در مراسمی از سردار شاکرمی از افسران ارشد نظامی ولایت جوان خانواده مرحوم ناصرخان از سهرابی جانباز بزرگ دفاع مقدس تجلیل کرد

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:

ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید: