دو کشته و مصدوم در پی برق‌گرفتگی در بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اثر برخورد جرثقیل با سیم برق یک نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با آوای البرز، اظهار کرد: ساعت 1:41 بامداد امروز، درست بعد از جاده فیروزآباد، در بزرگراه اسدگان در مسیر غرب به شرق برق گرفت که ایستگاه شماره 2 به محل حادثه اعزام شد.

وی گفت: آتش نشانان ظرف سه دقیقه در محل حاضر شدند. در زمان وقوع حادثه، بوم جرثقیل در حالی که سعی داشت یک دستگاه سایبان جرثقیل را به سمت شرق حرکت دهد، به کابل برق بالای آن برخورد کرد.

ملکی ادامه داد: بارندگی دایره برق گرفتگی را افزایش داد و دو مرد 4 تا 40 ساله که در محل کار حضور داشتند بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: آتش نشانان به سرعت اقدامات اولیه را انجام دادند و با حضور نیروهای اورژانس در محل متاسفانه یکی از این دو نفر کشته و یک نفر دیگر به شدت مجروح شد. مجروحان در شرایط وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ارتش امنیت منطقه را تامین می کند.

وی در پایان گفت: در گذشته نیز شاهد چنین حوادثی بوده ایم که اجسام مختلف به کابل های برق برخورد کرده و افراد بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داده اند. ما خواستار کنترل کامل قلمرو از شهروندان هستیم. علاوه بر این، کابل ها در شب به خوبی قابل مشاهده نیستند و میزان شوک الکتریکی در فصل بارانی را افزایش می دهد. بنابراین احتیاط در چنین مواردی اهمیت بیشتری دارد.

انتهای پیام/