دولت جدید در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش نویسنده آنلاین ، حجت الاسلام احمد باقری نیا در خطبه های روز جمعه اظهار داشت: چیزی که م believersمنان باید در نظر داشته باشند نگاه ما به گناه است که تاثیر بسزایی در عملکرد ما دارد.

وی گفت: اگر گناهی کوچک و سبک تلقی شود ، زمینه ارتکاب گناهان کبیره را فراهم می کند.

باگرنیا اشاره می کند که یکی از عواملی که منجر به گناه بیشتر می شود ، اجبار به گناه است. آ وی افزود: نگاه به پیامدهای گناه در زندگی شخصی و اجتماعی و توجه به مجازات های اعلام شده برای گناه ، انسان را بر آن می دارد تا از آن گناه دوری کند.

در خطبه دوم نماز حجت الاسلام احمد باقری نیا ، وی تنها راه حل در مورد کرونا را رعایت توصیه های بهداشتی و فاصله اجتماعی دانست:

وی تصریح کرد: نماز خواندن تاریخ مسلمانان و شیعیان بر معنویت متمرکز شده است ، نمونه ای از پیروزی حزب الله در جنگ با رژیم صهیونیستی ، جایی که رهبر جوان به لبنانی ها گفت دعا بخوانید و پیروزی اتفاق افتاد.

وی با اشاره به آغاز به کار دولت جدید گفت: “پس از رای اعتماد به مجلس ، دولت اولین سفر عملیاتی خود را به خوزستان آغاز کرد و این نشان می دهد که دولت کاملاً متعهد به حل مشکلات مردم است و ما از آن استقبال می کنیم. آغاز هفته دولت به عنوان یک دولت جدید مردمی و انقلابی.

حجت الاسلام احمد باقری نیا در پایان افزود: دولت مردم باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارد.