دوست مهدی طارمی در پورتو، دشمن در میلان خواهد شد؟

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ «میلان به دنبال جذب سرخیو کونسیسائو و فسخ قراردادش با پورتو»، این گزارش امروز (دوشنبه) نشریه گازتا دلو اسپورت ایتالیا در پیش بینی سرمربی آینده روسونری است.کونسیسائو با کسب میانگین 2.29 امتیاز در هر بازی با پورتو در 374 بازی به نوعی بهترین مربی لیگ پرتغال در 7 سال گذشته به شمار می آید. این مربی پرتغالی به همراه اژدها 3 قهرمانی لیگ، 3 قهرمانی سوپر کاپ و 3 قهرمانی جام حذفی کسب کرده است.

به نقل از فارس مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان 4 سال زیرنظر کونسیسائو در پورتو بازی کرده و مهره کلیدی این مربی پرتغالی به شمار می آید.ستاره تیم ملی ایران زمستان گذشته رسما با اینتری ها به توافق رسید و اینزاگی، سرمربی افعی ها هم روز گذشته از تایید امضای قرارداد با طارمی خبر داد.در صورت انتقال کونسیسائو به میلان رقابت جذابی با شاگرد سابقش در دربی های میلان خواهد داشت.

نشریه گازتا می‌نویسد که مدیران باشگاه میلان تصمیم به قطع همکاری با استفانو پیولی را گرفتند و گزینه اصلی هواداران است اما مدیریت به هیچ وجه او را گزینه اصلی نمی‌داند.بر اساس گزارش رسانه ایتالیایی، سرخیو «کونسیسائو» بعد از عملکرد درخشان در پورتو به «گزینه اصلی مدیریت میلان برای نشستن روی نیمکت در فصل آینده شده است».

257 251