دوست داشتم به استقلال بازگردم

آفتاب‌‌نیوز :

فرشید باقری پس از تساوی امروز (شنبه) تیم فوتبال استقلال و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار کرد: بازی خیلی خوب و با کیفیتی بود و می‌توانست از این بهتر هم باشد، توقع‌مان از خودمان بالاتر رفته و می‌توانستیم بهتر کار کنیم اما در مجموع هر دو تیم شانس برد داشتند و به نظر مساوی عادلانه بود.

وی در مورد اعتراضات به داوری، بیان کرد: داور خیلی خوب سوت زد و بعید می‌دانم تیم ما اعتراضی به داوی داشت. باید کارشناسان داوری نظر بدهند و در تمامی صحنه‌ها داور خوب سوت زد و عملکرد خوبی داشت.

هافبک تدافعی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد مسائل مطرح شده مبنی بر حضورش در تیم فوتبال استقلال در نیم‌فصل لیگ‌برتر، عنوان کرد: یک زمانی حس می‌کردم شرایط خوبی ندارم و می‌خواستم از استقلال جدا شوم اما هم اکنون در بهترین شرایط ممکن حضور دارم و احساس می‌کردم می‌توانم به استقلال کمک کنم. زمانی که جواد نکونام با من تماس گرفت خیلی دوست داشتم به استقلال بیام و در این شرایط به استقلال کمک کنم.

وی ادامه داد: شاید یک سری‌ها ما را دوست نداشته باشند اما من از ته قلب هوادران استقلال را دوست دارم و عاشق آن‌ها هستم و اگر یک روز بدانم می‌توانم به استقلال کمک کنم، برمی‌گردم و اگر بدانم شرایطش را ندارم هرگز به استقلال نمی‌آیم. دوست داشتم برگردم و با استقلال قهرمان شوم، حس می‌کردم استقلال شرایط قهرمانی را دارد و یکی از دلایلی که دوست داشتم برگردم همین بود. قسمت نبود و باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

وی در مورد روند تیم فوتبال مس رفسنجان پس از حضور محرم نویدکیا، گفت: فکر می‌کنم همه دارند کیفیت فوق‌العاده مس رفسنجان را می‌بینند. ما جلوی تیم منضبط که خیلی کم گل می‌خورد توانستیم گل بزنیم و این مسئله نشان از کیفیت بالای بازیکنان و کادر فنی مس رفسنجان دارد.

هافبک تدافعی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص مشکلات مالی این تیم، اظهار کرد: اوضاع در حال بهتر شدن است و بعد از مدت‌ها مدیران ارشد مس را در رختکن دیدیم. گویا قرار است همه مشکلات حل شود.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.