«دورهمی» از عید فطر روی آنتن می رود/ چیدمان سریال های نوروزی در ژانرهای مختلف/ برنامه های انتخابات شور و نشاط را به خانه ها می برند!

در آخرین روزهای اسفند 1399 ، معاون سیما ، دکتر حمید شاه آبادی در مورد تنظیم کنداکتور نمایش Na Nows و نزدیک شدن به ماه مبارک از نظر انتخاب سریال با خبرنگار آوای البرز صحبت کرد. ماه رمضان بعد از آوریل 1400.

شهبادی با اشاره به تمرکز تلویزیون بر رویدادهای آینده گفت: در رویدادهای آینده تلویزیون در پخش سریالهای نمایشی دست باز دارد. البته در Na Now بهترین شرایط را داریم. ساختار و پیکربندی برنامه های Noros با دست بازتری انجام شد. در تعطیلات ، سریال های امنیتی ، سیاسی و اجتماعی ، سریال های طنز و شاد و سریال های خانوادگی و گرم داریم. ساختار انتخابات بر اساس کاری است که پیش از این در مسیر تولید بود ، هرچند همه انتظارات برآورده نشد. از نظر زمانی ، کمی عقب بودیم و نمی توانستیم کل سریال را ببریم. ما می خواستیم سه سریال جالب بسازیم.

وی از پخش سریال های “راهبه Q3” ، “لوتی” و “نوروس رنگی” از شبکه های یک ، دو ، سه و پنج در جریان Na Nowus خبر داد: وی گفت: برای اولین بار در شبکه Narus بیش از 144 فیلم پخش.

دکتر. شبکه سیما.

1397121913335955616867444

سریال “هامباسی” برای پخش از شبکه دو سیما در نظر گرفته شد. این سریال یک ملودرام عاشقانه و خانوادگی است که بر روابط جوانان ، کار و هویت متمرکز است.

بارگیری + (1)

وی درباره پخش یک سری مضامین امنیتی و سیاسی گفت: سریال Lothian قرار است از شبکه سیشل پخش شود و سعی دارد دوباره از نفوذ هشدار دهد. چهارمین سری برنامه ریزی شده این روزها “روایت رنگارنگ” است که از شبکه پنج پخش می شود.

گاندو

معاون سیما با بیان اینکه برای پخش برنامه های مناسبتی در ماه مبارک رمضان نیاز به تلویزیون است ، اضافه کرد: با توجه به تولیدات تلویزیونی ، در ماه مبارک رمضان سریال کمدی نخواهیم داشت ، اما خوشبختانه دستان ماست برای انتخاب سریال های نمایشی باز کنید. چهار سری در نظر گرفته شده است. “هر چهار سریال در این ماه پخش نمی شوند و در ماه رمضان در قالب های دیگر راحت تر خواهد بود ، خوشبختانه خلا نخواهیم داشت.

در پاسخ به س anotherال دیگری درباره برنامه انتخابات ، دکتر شاه آبادی توضیح داد: “بسته به مبارزات انتخاباتی نامزدها ، تغییراتی در هدایت پخش شبکه ایجاد می شود و بر این اساس ، ایجاد لیست های پخش شبکه بر اساس جو انتخابات قرار است افراد مختلف را الهام بخشد.

معاون سیما از پخش برنامه «دورهمی» از روز عید فطر خبر داد: ماه رمضان تمام شد و همزمان با عید سعید فطر ، مردم و برنامه های پرطرفدار با هدف ایجاد پویایی و هماهنگی از شبکه ها پخش می شوند. . از این پس خبرهای خوبی را برای علاقه مندان برنامه “دورهمی” به ارمغان می آوریم ، قسمت اول فصل جدید برنامه با تزئینات جدید از عید سعید فطر پخش می شود.

در پایان ، او تا پایان انتخابات در مورد تلویزیون صحبت کرد: “رهبر ارکستر فعلی در زمان های محبوب با همپوشانی شبکه مشکل دارد ، اما همکاران ما به زودی برنامه های پخش خود را تغییر می دهند به طوری که هیچ کس نمی تواند فعالیت های سرگرم کننده را ببیند ، از دست بدهد وقت بیشتر در خانه در کنار خانواده.

525931393 WhatsApp Image 2021-03-13 در 13.33.36_2thumb525931393

حامد شاه آبادی ، معاون سیما ، همچنین در مورد برنامه Na Nowus 1400 به رسانه ها اطلاع داد.

در ابتدای جلسه ، دکتر ناروس درباره 1400 برنامه تلویزیونی توضیحاتی ارائه داد. شاه آبادی گفت: “تلاش های معاون سیما برای جشنواره Narus این برنامه نتیجه تلاش جمعی از همه کارکنان و کارکنان ، سیما است که در آسمان شاهد آن خواهیم بود. “من از این در طول تصدی من به عنوان معاون سیما قدردانی خواهم کرد.

وی یک سال دیگر ، 1399 ، در آغاز فوران تاج افزود: “از ابتدای امسال ، با شروع بیماری همه گیر تاج و دعوت مردم به ماندن در خانه برای سلامتی ، رادیو نقش اصلی در پر کردن اوقات فراغت

معاون سیما خاطرنشان کرد: از ابتدای مسابقه با نوروس 99 ، رسانه ها تمام منابع خود را به مخاطبان منظم و همراهی که به دلیل جو خاص ایجاد شده اند ارائه می دهند ، بنابراین مردم عزیز ما در روزهای سخت کرونا آرامش بیشتری خواهند داشت. آمارها نشان می دهد که رسانه ها توانسته اند برنامه ها و سرگرمی های متنوعی را در اختیار مخاطبان قرار دهند و کاملاً انگشت شمار هستند.

دکتر. شهبازی افزود: امسال كه مقام معظم رهبری آن را جهش اقتصادی خواندند ، رسانه ملی سیاست خود را به سمت تولید برنامه ها و محتوا در این قالب سوق داده و با تشكیل ستاد جهش اقتصادی ، سابقه تولید با ارزش است.

وی با بیان اینکه جهش به کیفیت در داخل تلویزیون و در زمینه های مختلف طراحی شده است ، اضافه کرد: تولید برنامه هایی با این عنوان در دستور کار قرار گرفت.

دکتر. شاه آبادی خاطرنشان می کند: در سال 1399 بیش از 800 قسمت از این سریال در قالب 29 سریال از شبکه ها پخش شد و امیدواریم با سریال های پرطرفدار با مخاطبان ادامه دهیم. در صنعت فیلم سازی ، بیش از 5000 فیلم از شبکه های مختلف پخش شد که 449 فیلم اول بود و فیلم های آمریکایی کمترین استفاده را در گروه فیلم های خارجی داشتند.

در زمینه مستند ، بیش از 4660 مستند در سال 1999 پخش شد كه 730 عنوان خارجی بود.

در طول سالی که مدارس به دلیل شرایط عروق کرونا ویروس تعطیل شد ، ده ها هزار کلاس در رسانه ملی پخش شد. در اولین سالگرد شهادت قهرمانان ملی سردار سلیمان و میدان میدان سعی کردیم از حاج قاسم تجلیل کنیم. ساخت و سازهای شایسته “

حمید شاه آبادی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تشریح برنامه های نورس 1400 افزود: ما در انتخابات 1400 ، آخرین سال این قرن ، روبرو هستیم. امسال یک سال مهدوی است که با تولد مهدی موعود (سلام الله علیه) آغاز می شود و آغاز ویژه مبارزات انتخاباتی از عید آغاز می شود.

وی گفت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از آخرین روزهای آوریل ، سیما مقدمات ویژه ای را برای جشن رمضان فراهم کرده و شاهد آن خواهیم بود.

معاون سازمان صدا و سیما با اشاره به بحث در مورد ارزیابی الزامات تنظیم هادی ، گفت: “بحث ارزیابی الزامات مهمترین کار بود. قبل از ورود به سال ، ما از مدیر تحقیقات رادیو و تلویزیون خواستیم که از افراد تحقیق کند تا سلیقه و علایق ما را دریابد. “

وی با بیان توضیحات سریال های Narus در کانال های تلویزیونی خاطرنشان کرد: “ما با چند سریال جذاب نورس از کانال یک ،” راهبه 3 “، شبکه دو” هامباسی “، شبکه 3” لوتی “و شبکه 5 در کنار مخاطب هستیم.” رنگارنگ ناروس “تغییر می کند.

وی درباره برنامه های Nows TV گفت: شبکه نسیم یک سریال نمایشی به نام “خندوانه” ، “دستنداس” و بسیاری برنامه های دیگر دارد. شبکه امید “تخته سیاه” ، “کلبه عمو بورنگ” ، …

علاوه بر این ، بیش از 1400 مستند در طول روز از شبکه های سیما پخش می شود.

شهبازی با اشاره به پخش دو قسمت باقیمانده از فصل ششم سریال فیثاغورث و فیلمهای نورس اظهار داشت: دو قسمت آخر فیلم فیثاغورث 6 در آخرین روزهای سال جاری پخش می شود. در گروه فیلم 104 فیلم حضور خواهد داشت که از این تعداد 23 فیلم ایرانی است.

وی در مورد 85 فیلم در حوزه کودک و نوجوان گفت: در زمینه انیمیشن 20 سریال با 320 قسمت مانند شاکرستان از شبکه کوچکی با ظرفیت عروسک پخش می شود. در این مرکز همچنین انیمیشن های Q4 (یوزپلنگ) و انیمیشن های یک دقیقه ای با موضوع تاج ، آموزش نکات بهداشتی تولید شده است.

معاون سیما همچنین در مورد اتفاقات ویژه سال که شبکه های تلویزیونی توزیع می کنند ، گفت: به طور سنتی ، هر ساله با برنامه “فرمول یک” ، شبکه 1 ، کانال 2 “صبح حمل و نقل” ، “دوره جدید شبکه 3” ، Narus “از کانال پنجم و چهارم ، ویژه”. با برنامه “کتاب خوب” ، مهمان خانه ها در پایان و ابتدای سال بسته می شوند.

شهبازی ادامه داد: تعدادی مسابقه برای Naurus در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به ایران وان ، داسپکت ، دو ماهکات ، ستاره ساز ، سه ستاره ساز و یک زوج جدید اشاره کرد.

معاون تلویزیون رسانه ملی افزود: ایران یکی از برنامه های کودکان ما است. همچنین ده ها برنامه در زمینه های برنامه های یکپارچه ، آموزش و ورزش مورد توجه قرار گرفته است.