دوراهی گل‌محمدی برای ادامه کار در پرسپولیس

محمد که در دو سال گذشته بر حفظ دستیاران خود اصرار داشت، اکنون باید به درخواست مدیران باشگاه کادر فنی را تغییر دهد تا بتواند در جایگاهی باقی بماند که در کنار کادر موجود باقی بماند یا دستیاران دیگری را اضافه کند.

به گزارش آوای البرز اخبار ورزشی وی نوشت: کادر فنی پرسپولیس با وجود قرارداد با باشگاه، تغییراتی را تجربه خواهد کرد.

بیست و دومین دوره لیگ برتر در حالی در هفته های پایانی به پایان می رسد که پرسپولیس پس از 5 قهرمانی متوالی جام تهران را به پرسپولیس واگذار کرد و به پنج سال افتخار سرخپوشان پایان داد. پرسپولیس در دو هفته اخیر به مصاف خودروهای مشهد و فجر شهید سپاسی می رود که برای مشخص شدن نایب قهرمانی اش به تمام امتیازات این بازی ها نیاز است.

در کنار نوسانات نتیجه گیری در پرسپولیس، اختلافات در رختکن این تیم و درگیری لفظی کادر فنی علیرضا ابراهیمی، حمد لاک و رامین رسائان و مصدومیت تعدادی از آنها بود که یحیی گل محمدی در این دیدار حضور خواهد داشت. . از تیمش

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی نهایی استکال مقابل تهران مسئولیت تمامی عواقب آن را بر عهده گرفت اما مدیران باشگاه همچنان معتقدند گل محمدی باید تصمیمات مهم تری بگیرد تا پرسپولیس را به روزهای خوب خود بازگرداند.

اشتباهات و مصدومیت های پیگیر دروازه بان های پرسپولیس با بقای دروازه بان احتمال ایجاد تغییرات در کادر فنی پرسپولیس را تقویت کرد.

گل محمد که در دو سال گذشته مجبور به حفظ دستیارانش شده بود، حالا با درخواست مدیران باشگاه برای تغییر کادر فنی اش مواجه شده است و دو گزینه باقی ماندن در کادر فعلی یا اضافه کردن دستیاران دیگر را پیش رو دارد. یحیی چاره ای ندارد جز اینکه در راس کادر فنی تیمش بماند و ایده های جدیدی را به دستیارانش اضافه کند تا از فشار انتقادات فرار کند.»

انتهای پیام/