دهمین روز جنگ غزه: ۲ هزار و ۶۷۰ شهید و ۹ هزار و ۶۰۰ زخمی

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند «امیتای گارنوت»، نظامی صهیونیست، فرزند خاخام «تامیر گارنوت»، رئیس مکتب یهودی، در تل آویو بر اثر حمله‌های موشکی حزب الله کشته شد.

  به گزارش­ ­سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، شبکه تلویزیونی «المنار» به نقل از وزارت بهداشت فلسطین گزارش داد: از زمان آغاز حملات ددمنشانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۲ هزار و ۶۷۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و ۹ هزار و ۶۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

 

 

در حال بروزرسانی…

 

 

پدر «شهید محمد الدره» با دو برادرش که در بمباران غزه به شهادت رسیدند، وداع کرد
به گزارش شبکه تلوزیونی «المیادین»، «جمال الدره»، پدر «شهید محمد الدره» – که ۲۳ سال پیش – در سال ۲۰۰۰ – به ضرب گلوله‌های مستقیم نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به شهادت رسیده بود، امروز با دو برادر او که بر اثر بمباران جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در غزه به شهادت رسیدند، وداع کرد.

 

 

کودک شش ساله فلسطینی در آمریکا با ۲۶ ضربه چاقو به شهادت رسید و مادرش نیز زخمی شد
شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری به نقل از منابع فلسطینی اعلام کرد: یک کودک شش ساله فلسطینی در ایالت ایلینوی آمریکا با ۲۶ ضربه چاقو به شهادت رسید. همچنین مادر این کودک نیز با ضربات چاقو زخمی شد. این شبکه افزود: فرد حمله کننده به این کودک و مادر فلسطینی هنگام حمله به آن‌ها شعار‌هایی ضد فلسطینیان و مسلمانان سر می‌داد.

 

 

جنگنده‌های صهیونیستی منطقه «تل الهوا» و پیرامون بیمارستان القدس غزه را به شدت بمباران کردند
شبکه تلویزیونی «العالم» در خبری فوری به نقل از وزارت کشور فلسطین در غزه اعلام کرد: جنگنده‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی در حمله‌های هوایی شدید و گسترده، منطقه «تل الهوا» و پیرامون بیمارستان «القدس» در جنوب غرب شهر غزه را بمباران کردند.

 

 

 

رسانه‌های صهیونیستی از انفجار قوی در شهرک «کریات شمونه» خبر دادند
شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری گزارش داد: «رسانه‌های دشمن صهیونیستی» از وقوع انفجاری قوی در شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

 

 

فرزند خاخام یهودی در تل آویو بر اثر حمله موشکی حزب الله کشته شد

شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری گزارش داد: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند «امیتای گارنوت»، نظامی صهیونیست، فرزند خاخام «تامیر گارنوت»، رئیس مکتب یهودی، در تل آویو بر اثر حمله‌های موشکی حزب الله کشته شد.

 

 

بیش از یک هزار نفر در زیر آوار‌های ساختمان‌های ویران شده در غزه ناپدید هستند
به گزارش شبکه تلویزیونی «الجزیره مباشر»، سازمان «دفاع مدنی» نوار غزه شامگاه یکشنبه اعلام کرد بیش از یک هزار نفر در زیر آوار‌های ساختمان‌های ویرانی شده در نوار غزه بر اثر حملات وحشیانه ارتش اسرائیل به این منطقه همچنان ناپدید هستند.

 

 

وزارت کشور فلسطین: بر اثر حمله هوایی به یک موسسه خیریه در رفح دست کم ۱۱ نفر به شهادت رسیدند
شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری به نقل از وزارت کشور فلسطین اعلام کرد: بر اثر حمله هوایی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک موسسه خیریه در «رفح» دست کم ۱۱ نفر به شهادت رسیدند و شمار فراوانی نیز زخمی شدند.

 

صلیب سرخ جهانی: نمی‌توانیم فعالیت‌های بشردوستانه خود را در غزه ادامه دهیم
شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری گزارش داد: صلیب سرخ جهانی اعلام کرد «تا زمانی که نتوانیم کمک‌های بیشتری به غزه وارد کنیم نمی‌توانیم فعالیت‌های بشردوستانه خود را ادامه دهیم.»

 

 

رسانه‌های اسرائیلی: اسرائیلی‌ها از السیسی به علت مواضع گیری درباره جنگ با غزه ناامید شده اند
شبکه تلویزیونی «المیادین» در خبری فوری گزارش داد: رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند اسرائیلی‌ها از «عبدالفتاح السیسی»، رئیس جمهور مصر، به علت موضع گیری اش درباره جنگ با غزه ناامید شده اند.

 

وزارت بهداشت فلسطین: ۵۲ درصد از شهیدان تهاجم صهیونیست‌ها را کودکان و زنان تشکیل می‌دهند
شبکه تلویزیونی «المنار» در خبری فوری به نقل از وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: ۵۲ درصد از شهیدان حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی را کودکان و زنان تشکیل می‌دهند. همچنین بر اثر این حملات وحشیانه تا کنون ۷۵۲ برج مسکونی در نوار غزه ویران شده است.

 

درخواست نتانیاهو از بایدن برای سفر به اسرائیل
به گزارش شبکه تلویزیونی «العربیه»، خبرنگار این شبکه روز یکشنبه اعلام کرد «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر اسرائیل، از «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا، خواسته است برای اعلام همبستگی با تل آویو و جنگ ارتش آن با گروه‌های مسلح (مقاومت) در نوار غزه به اسرائیل سفر کند.