دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آرمان آزادی و رهایی قدس شریف، شاخص و معیار بسیار مناسبی برای شناخت جبهه حق است

استاندار هرمسگان با دعوت از مردم معزز استان جهت شرکت در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس:

دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آرمان آزادی و رهایی قرآن کریم شاخص و معیار بسیار خوبی برای شناخت جبهه حق است.

استاندار هرمسگان با دعوت از مفاخر استان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: حفظ حقوق مردم مظلوم فلسطین و آرمان آزادی و رهایی کلانتری قدس شاخص و معیار بسیار خوبی برای شناسایی است. جبهه راست.”

به گزارش خبرگزاری آوای البرز در هرمسگان، مهندس مهدی دوستی در مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس ابتکاری هوشمندانه از سوی امام خمینی (ره) است. که ابعاد جهانی بیشتری دارد.

وی ادامه داد: صیانت از حقوق مردم شریف و مظلوم فلسطین نشانه بسیار مناسب و دقیقی بر شناخت جبهه حق است و خوشبختانه کشور ایران همواره از این آرمان و هدف مقدس جهان اسلام دفاع کرده است. حق قانونی یک قوم در سرزمین پدران ما.» اجداد آنها همیشه در سمت راست بودند.

استاندار هرمزگان افزود: روز جمعه روز جهانی قدس است. “

وی افزود: در سرزمین های اشغالی 1948 در کرانه باختری و نوار غزه، مقاومت و خیزش های مردمی، با وجود واکنش برخی کشورهای مرتجع بر خلاف میل کشورهایشان، شاهد روند و سازش سازش با رژیم جنایتکار صهیونیستی بودیم. دوستی گفت. خوشبختانه مردم فلسطین و صاحبان واقعی این سرزمین اسلامی روز به روز بیش از پیش به حقوق خود آگاه شده و از آن برخوردار می شوند و این اقدامات و مقاومت های اخیر در دوران اخیر بی نظیر بوده است. ده ها سال است که این وعده داده شده است، خداوند می خواهد با تلاش مردم فلسطین و دیگر ملت های مستقل جهان، بتوانیم گامی در راه آزادی فلسطین، این بخش از جهان اسلام برداریم.

وی گفت: با حضور در راهپیمایی بزرگ و خصمانه روز جهانی قدس در روز جمعه اردیبهشت از مردم شریف استان هرمسگان می خواهم که همواره در خط مقدم دفاع از حقوق و حمایت از مظلومان باشند. اگر خدا بخواهد 29 .