دعوت از معاون عمرانی استاندار همدان برای بررسی ابهامات«اسکای مال» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، زهره پاوهبی اپوزیسیون و حامیان بعدازظهر دوشنبه در جمع اصحاب رسانه اعلام کردند که می خواهیم فضایی منصفانه برای تبیین نقاط قوت و ضعف پروژه پیچ زندان ایجاد کنیم. موثر است وی ادامه داد: ما اینجا هستیم تا جامعه را با ابعاد مشکل آشنا کنیم. در باره پروژه اسکای مال دارای ابهامات جدی است.

وی با اشاره به اینکه از معاون استاندار دعوت می کنیم تا در میزگردی برای تشریح ابهامات پروژه اسکای مال شرکت کند، افزود: سال گذشته با توجه به اهمیت پروژه پیچ زندان، از معاون فرماندار برای حضور در یک مطبوعاتی دعوت کردیم. کنفرانس. “

شری مدیرعامل مجمع فعالان رسانه ای انقلاب اسلامی همدان با اعلام مخالفت خود با فرزان، ادامه داد: از ابتدای موضوع تاکنون سخنگویان و مخالفان زیادی در این باره اظهار نظر کرده اند. هندوستان.

وی ادامه داد: باید به ابهامات مطرح شده درباره اهمیت پروژه در زندگی شهروندان شهر مبدا پاسخ دهیم.

مدیرعامل مجمع فعالان رسانه ای انقلاب اسلامی استان همدان با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذار گفت: سرمایه گذارانی که در چارچوب قانون فعالیت می کنند قطعا از حمایت رسانه ها برخوردار هستند.

پاوهبی وی لزوم ایجاد اشتغال پایدار را ضروری دانست و ادامه داد: طرح های عمرانی باید دارای پیوندهای فرهنگی، حمل و نقل و زیست محیطی باشند.

وی با بیان اینکه پس از گذشت یک سال از آغاز ساخت اسکای مال، مشکلات و ابهامات جدی وجود داشت، اضافه کرد: بار دوم طی نامه ای به معاون عمرانی استاندار در خصوص ابهامات این پروژه توضیحاتی ارائه شد. بحث پانل در مورد این موضوع.