دعا برای رفع بیماری ۲.۵ میلیارد تومان آب خورد / دستگیری زن رمال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ حسین ترکیون اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره کلاهبرداری به درخواست یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری زن رمال از خانواده اش، موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. اداره کلاهبرداری پلیس آگاهی اصفهان.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که پدر شاکی به دلیل بیماری قلبی به بیمارستان مراجعه و در بیمارستان بستری شده است. خانواده او پس از گذراندن زمان بیشتری در بیمارستان به یک ستاره شناس مراجعه می کنند که مدعی است مشکل بیمار با دعا حل می شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: همسر رمال با این شگرد توانست به تدریج در مدت 2 سال از خانواده شاکیه 5 میلیارد ریال طلا و 20 میلیارد ریال وجه نقد کلاهبرداری کند.

پس از تکمیل تحقیقات کارآگاهان، افسر پلیس گفت. مقصر پس از شناسایی محل اختفای این زن در یکی از محله های اصفهان، با مقام قضایی برای دستگیری وی و انتقال اطلاعات به پلیس هماهنگی انجام شد.

این زن که در ابتدا منکر ارتکاب جرم بود، خاطرنشان کرد: سرهنگ ترکیون: مقصر وی با دیدن مدارک پرونده به کلاهبرداری از خانواده اعتراف کرد و گفت از مدت ها قبل با آنها آشنا بوده و برای خرید یک فنجان قهوه به خانه آنها رفته است. پدر خانواده با اطلاع از این بیماری، از این موقعیت سوء استفاده کرد و مدعی شد که اگر نماز بخواند شفا می یابد و هر بار مبالغ هنگفتی دریافت می کرد.

مجریان قانون با اعتراف صریح این موضوع را روشن کردند مقصر وی گفت: شهروندان باید بدانند که راویان و دعانویسان نمی توانند مشکل آنها را حل کنند، اگر واقعاً می توانند مشکلی را حل کنند، اول آن را حل می کنند، نیازی به دعا نیست. مشتریان آنها. پس به این افراد اعتماد نکنید، توصیه اکید ما این است که به ائمه اطهار توکل کنید و مشکلات خود را به درگاه خداوند معطوف کنید.2) و رویکردهای علمی، منطقی و قانونی را دنبال کنید.