دستگیری عاملان تیراندازی و درگیری مسلحانه در بیدستان

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع دسته جمعی و درگیری مسلحانه تعدادی از اراذل و اوباش در یکی از خیابان های شهر”بیدستان” بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ بیدستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد در این درگیری ۶ نفر با سلاح سرد و گرم با ۲ نفر دیگر درگیر شده و پس از تیراندازی و مجروح کردن آن ها از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به انتقال مجروحان به مراکز درمانی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان، بلافاصله تیم های اطلاعاتی از ماموران وارد عمل شده و در کمتر از ۲۴ ساعت مخفیگاه هر ۶متهم متواری را در شهرهای قزوین، مهرگان و بیدستان شناسایی و در عملیات های غافلگیرانه پلیسی دستگیر کردند.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه حاکی از اختلافات قبلی بین طرفین درگیری بوده و ۲ متهم دیگر نیز در مراکز درمانی تحت نظر می باشند، خاطرنشان کرد: پلیس به تمامی شهروندان این اطمینان را می دهد که هرگونه قدرت نمایی و اقدامات مجرمانه که موجب سلب آسایش عمومی آن ها شود با پاسخ سریع و قاطع ماموران انتظامی همراه خواهد بود.

46