دستگیری سرمایه‌دار قلابی که ۳۸۰ میلیارد از تاجران کلاهبرداری کرده بود

آوای البرز / بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس آگاهی فردی را که به بهانه مالک و صاحب کارخانه 380 میلیارد ریال از چندین تاجر بوشهر اختلاس کرده بود دستگیر کرد.

سردار خلیل VC گفت: این تحقیق پس از شکایت چندین نفر از اتلاف مال در ارتباط با کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: بلافاصله تیم ویژه ای از کارآگاهان باتجربه اداره جعلی و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان عملیات ضرب و شتم مقصر را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشر خاطرنشان کرد: در حوزه کارآگاهان پلیس و تحقیقات ویژه ، یک کارفرما ، یک کارخانه دار و یک نفر با پوشش شرکت متوجه شدند که وی می تواند از چندین بازرگان در استان ماشین و غذا (به ویژه برنج) تحویل و تحویل دهد. بوش ، فارس و تهران از 380 میلیارد ریال 20 تا 50 میلیارد ریال اختلاس کرده اند و بدون انجام تعهدات خود به مکان نامعلومی فرار می کنند.

سردار وی سی با بیان اینکه متهم در بازار فعالیت می کرد و در خرید و فروش کالا اشرافی بود ، توجیه و فریب متقاضیان را آسان می کند ، گفت: “افرادی که بدون تجربه مال خود را از دست داده اند ، فقط جدی بودن بازار ، می خواستند کالاهایی را خریداری کنند که به طور مداوم در بازار کم است و به این شخص ارزش افزوده و سرمایه خود را به این شخص می دادند.

مقامات پلیس گفتند: کارآگاهان پلیس آگاهی با شگردهای ویژه پلیس و نظارت اطلاعاتی موفق به یافتن محل اختفای خود در تهران و دستگیری در طی عملیات ضربتی شدند.

سردار خلیل ویس توصیه کرد: قبل از هرگونه اقدام مالی یا سرمایه گذاری اطمینان حاصل کنید که شهروندان ، به ویژه سرمایه گذاران ، تحقیقات و تحقیقات لازم را از یک شخص حقیقی ، حقیقی یا حقوقی انجام دهند.

انتهای پیام