دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل مسکونی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: در پی گزارش یکی از شهروندان شامل سرقت از منازل مسکونی، دستگیری سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران سریعاً به محل اعزام و به شیوه کشف نوین جرم و تحقیقات محلی موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان شده و سرانجام در روز بیست و هفتم بهمن ماه به همراه حکم قضائی وارد مخفیگاه متهمان شده و با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به دستگیری ۵ نفر متهم شدند.

سرهنگ رسول بهرامی افزود: از مخفیگاه متهمان آلات و ادوات سرقت و تعداد ۳ عدد قالیچه دستبافت سرقتی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف و به کلانتری دلالت شد.

این مقام انتظامی با اشاره به سوابق متهمان دستگیر شده در سرقت از منازل خاطرنشان کرد: ۲ نفر از شاکیان متهمان را مورد شناسایی قرار داده و متهمان به ۱۰ فقره سرقت از منازل با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت در پایان افزود: متهمان همراه با پرونده قضائی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده و شناسایی مال باختگان در دستور کار کلانتری ۱۵۷ مسعودیه قرار گرفت.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.