دستان پر صدا و سیمای گلستان در انتخابات ۱۴۰۰ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در جلسه معاون شورای معاونین مرکز ، محمد منتصوری حجت اظهار داشت که حداکثر میزان مشارکت و شرکت در انتخابات “در بین مردم امیدوار کننده است”.

وی با اشاره به حضور آگاهانه رأی دهندگان و انتخاب خردمندانه مردم برای مشارکت در سرنوشت کشور ، افزود:

مدیرکل رادیو و تلویزیون گلستون اظهار داشت: ویژه برنامه های انتخاباتی ، از جمله معاون رادیو و تلویزیون ، برنده ، 6-13 ، توسط 3202 نفر تولید و پخش می شود.

حجت الاسلام والمسلمین گفت: در زمینه صدا برنامه های ویژه ای به همراه نمایش ، ایستگاه همکار ، انتخاب برتر ، فصل هم اندیشی از رادیو گلستان و شبکه های رادیویی ملی پخش می شود.

معاون انتخابات بسته های انتخاباتی ویژه گزارش های تلفنی ، صوتی و تصویری ، ارتباطات خبری زنده ، آخرین رویدادهای شهر و اخبار انتخابات را تهیه و توزیع کرد. در 94 مورد ، آخرین تحولات انتخاباتی تا پایان دوره رأی گیری. “1400 داده خواهد شد.

مدیر کل رادیو و تلویزیون گلستون به اهمیت حفظ بی طرفی در افق های برنامه سازی رادیو و تلویزیون اشاره می کند: 14 زمینه مجازی با هم. برنامه های ویژه ای به صورت تولید انیمیشن ، مجموعه ریاضی ، اینفوگرافیک ، 312 دقیقه و 338 کلیپ ویدیویی ، موشن گرافیک و غیره تولید و در فضای مجازی تا پایان زمان رأی گیری بارگذاری می شود.

مونته سوری حجت ضمن تقویت امید و هم افزایی مشارکت عمومی در برنامه نویسی اظهار داشت: از روز انتخابات ، از زمان شروع رأی گیری تا پایان زمان انتخابات ، حضور و مشارکت مردم را در صندوق های رأی در استان منعکس خواهیم کرد و شبکه های ملی در رادیو و تلویزیون.