دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتسال در جام جهانی چه کسانی هستند؟

به گفته شف ، با تصمیم فیفا در سال جاری ، تیم های شرکت کننده در جام جهانی فوتسال به جای شیوع بیماری کرونا ، به جای 14 بازیکن ، 16 بازیکن خواهند داشت.

بر این اساس ، تیم ملی فوتسال در جام جهانی با 3 دروازه بان به جای 2 دروازه بان رقابت می کند.

چهار دروازه بان به نام های علیرضا صمیمی ، سپهر محمد ، مسعود محمد و زینا پرکاس در ترکیب 23 نفره فیفا حضور دارند که یکی از آنها مفقود شده است.

در اردوهای مختلف ، یکی از این دروازه بانان اخراج شد و حالا سپرا محمدی برای دو بازی دوستانه مقابل بلاروس از لیست تیم ملی کنار گذاشته شده است ، بنابراین شایعات بالا بردن جام جهانی را نیز افزایش داد. آخرین مسابقه. لیگ قبل از بسته شدن بسته شد و عدم حضور گیتی پسند در بازی با فرش آرای باعث شد این بازیکن بازی مقابل بلاروس را از دست بدهد.

محمد یکی از قدیمی ترین و مورد اعتمادترین دروازه بانان فوتسال است و علی رغم شایعات عدم توافق با مربی دروازه بانان تیم ملی ، او و علیراسا صمیمی دو مسافر لیتوانیایی هستند و نسیم الشریعه قصد دارد سینا را ترک کند. مسعود محمد دروازه بان دیگری را به جام جهانی می برد.

سرمربی تیم ملی همچنین از عملکرد صمیمی و محمدی پس از مسابقات در تایلند راضی بود و باید دید کدام یک از این چهار دروازه بان مسافر لیتوانیایی خواهند شد.