درخشش کشتی‌گیران همدان در جام تختی / حاجیلویان طلایی شد

آوای البرز/ همدان سخنگوی هیئت کشتی همدان مدال های حاجلویان، کامرانی، وفایی پور و شریعتی نیا که در جام تختی به چهار مدال طلا، نقره و برنز دست یافتند را حاصل کار کشتی گیران همدانی دانست.

مصطفی ساجدی در گفت وگو با آوای البرز، با بیان اینکه سه مدال طلا، نقره و برنز جام تختی حاصل کار همدانی بود، اظهار کرد: قهرمانان همدانی توانستند کار خود را در جام بین المللی تختی به پایان برسانند. و عملکرد قابل قبول

وی خاطرنشان کرد: در روز نخست این مسابقات هادی وفایی پور و دانیال شریعتی نیا به ترتیب نقره و برنز گرفتند.

سخنگوی هیئت کشتی استان همدان ادامه داد: هادی وفایی پور کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم با سابقه طلای جام تختی توانست حریفان خود را شکست دهد و فینالیست شود و علیرضا کریمی کشتی خود را از دست داد و نایب قهرمان تختی شد. جام.

وی خاطرنشان کرد: دانیال شریعتی نیا کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم استان همدان موفق به کسب مدال برنز جام بین المللی تختی در جام تختی شد.

وی تصریح کرد: یوسف کامرانی کشتی گیر وزن 70 کیلوگرم با غلبه بر حریف ارمنستانی به مدال برنز مسابقات بین المللی تخت دست یافت.

مهدی کشتی گیر وزن 92 کیلوگرم با اخلاق همدانی گفت که در جام تختی در استان حاجیلویان طلا گرفت و انتقام شکست قبلی خود را از احمد بصری در قلب مسندر گرفت. سالن در سکوت مبهم.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با امید به آینده ای خوش برای استعدادهای کنونی کشتی استان همدان از عملکرد استاد “حمیدرضا یاری” تقدیر کرد و گفت: با همه قهرمانان خداحافظی می کنیم، خداحافظی؛

ساجدی خاطرنشان می کند: یونس شفیع کشتی گیر مستعد شهرستان نهاوند مسافر مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا در وزن 71 کیلوگرم برای وی آرزوی موفقیت و تاج سربلندی داریم.

وی افزود: مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا از 9 خرداد تا 1 تیرماه در بیشکک قرقیزستان برگزار می شود.

تیم ایران در چهل و دومین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای 20 و 21 خردادماه در شهر تنکابون استان مازندران به عنوان چهارمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی قهرمان شد.

در این مسابقات 135 کشتی گیر از ایران، ارمنستان و گرجستان حضور داشتند که در نهایت ایران با 245 امتیاز قهرمان شد و ارمنستان و گرجستان به ترتیب با 93 و 28 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

میثم فیروزآبادی، سعید انوری، مرتضی فارسینفر، یوسف کامرانی، هادی وفایی پور، مهدی حاجیلویان و دانیال شریعتی نیا از استان همدان به ترتیب در اوزان 57، 61، 61، 70، 86، 86، 61، 70، 79 و 86 با هم به رقابت پرداختند. آنها خوردند.

5000 کشتی گیر و مربی در استان همدان فعال هستند.

انتهای پیام/