درخشش دانش‌آموز سمای بوشهر در مسابقات کشوری طرح قدس

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، نتایج سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن در سما (.پروژه قدسدر دو بخش شفاهی، کتبی، ترتیل، تحقیق، تلاوت قرآن کریم، حمد و دعا، تدبر در آیات، نهج البلاغه، صحیفه السجادیه و رساله بیان شده است. دعا و تحقیق (مقاله نویسی).


بیشتر بخوانید:

طرح قدس مسابقاتی را در استان بوشهر اجرا می کند


بر اساس این خبر فاطمه اردبیلی دانش آموز دبیرستانی سما بوشهر در مسابقات سراسری قرآن سما (طرح قدس) مقام اول را کسب کرد.

در مرحله اول، داوطلبان مدارس و دانشکده های مهارتی – کارآفرینی 30 ساعت به آموزش پرداختند و علاقه مندان به راهیابی از طریق مسابقات شفاهی و نوشتاری راه خود را پیدا کردند. 5462 دانش آموز، 1716 دانش آموز و 1265 پرسنل در این مرحله شرکت کردند.

مرحله دوم این مسابقات در سطح واحد دانشگاهی و سپس در سطح استانی برگزار شد و معاون فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان سما به شخصیت های دبیرستان معرفی شد.

به گزارش آنا، سیزدهمین دوره مسابقات سراسری طرح قدس، طرح قدس که با حضور 705 نفر از 26 تا 28 مهرماه 1400 برگزار شد، با موضوعات شفاهی از طریق روخوانی، تحقیق، حفظ، دعا و مداحی به میزبانی سما مرند برگزار شد. موضوعات مکتوب شامل تفسیر، تدبر در آیات، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه و تحقیق است.

فاطمه اردبیلی در تدبر در آیات دبیرستان در دو رشته مسابقات شفاهی و مسابقه نگارش همزمان در فضای مجازی برای برادران مقام اول کشوری را کسب کرد.

انتهای پیام/4117/4062/