دبل مجیدی مقابل عنایتی/ استقلال از پرسپولیس فاصله گرفت

به گزارش آوای البرز؛ تیم ها فوتبال و طرفداران استقلال امروز در چارچوب دیدار پایانی هفته شانزدهم لیگ برتر در استادیوم انقلاب کرج با برتری 2 بر صفر مقابل استقلال به مصاف هم رفت و 3 امتیاز ارزشمند را به شاگردان داد. فرهاد مجید برای سرمایه گذاری. استقلال کوارتر اول را هم برد تا مجید برای دومین بار از عنایتی مراقبت کند.

شاگردان مجید خیلی زود توانستند با تجربه بازیکنان صاحب توپ شوند. امین غازمی نژاد در دقیقه 10 با خطای مدافع هوادار در محوطه جریمه حریف. زمین افتاد تا سوت را بزند و خطای پنالتی را اعلام کند. تصمیم علی اصغر مومنی برای تبدیل شدن رودی زستاد به دروازه بان تحت تاثیر اعتراضات گسترده هواداران قرار نگرفت. در ادامه در بیشتر بازی شاگردان رضا عنایتی توپ را در دست داشتند و می خواستند سرعت کم شده بازی را جبران کنند. حملات بازیکنان استقلالی مثل استقلالی ها از کناره ها طراحی شده بود تا روزی طلاب و محمدی بارها دروازه حسینی را تهدید کنند. واکنش حسینی در چارچوب دروازه استگلال ادامه داشت تا اینکه محمد جواد محمد عبدی در دقیقه 39 بازی را به تساوی کشاند. بازی کشیدن. بعد از اینکه دو تیم با تساوی به رختکن رفتند اتفاق خاصی نیفتاد.

507

در این نیمه رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال بابک مرادی را که تا یک ماه پیش در این تیم حضور داشت به میدان آورد. مرادی پس از ورود به بازی مقابل استقلال انگیزه زیادی از خود نشان داد و سعی کرد در بازی موثر عمل کند. برخلاف نیمه اول، فراز و نشیب ها تا دقیقه 83 نیمه دوم ادامه داشت که هیچ کدام از تیم ها نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه ایجاد کنند. در دقیقه 51 ضربه وریا غفوری را فقط می توان به عنوان یک موقعیت خطرناک یاد کرد که امین غازمی در میانه راه به نژاد برخورد می کند و حسین زاده نتوانست توپ را از دست بدهد و توپ را قطع کند تا این ضربه در نهایت به اوت رسید. در دقیقه 83 امیرحسین حسین زاده به میان مدافعان نفوذ کرد و با یک پاس جلوی دروازه خالی اشاره کرد که بشاگردی به خوبی مهار کرد و به کرنر فرستاد. مهدی مهدی پور بهترین پاسور استقلال از پشت این ضربه کرنر یک پاس بلند را به تیرک اول ارسال کرد. به دسته دوم و موفق بروید. ضیاوش یزدانی در دقایق پایانی با کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. این اخراج در دقایق پایانی لحظات پر استرسی را برای شاگردان مجید ایجاد کرد. استگلال با پیروزی در بازی باقی مانده از هفته شانزدهم با 38 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. هواداران نیز با 14 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارند جدول ترک کرد. تیم پرسپولیس با 35 امتیاز در رده دوم قرار گرفت رقابت سرخابی روی یک میز گرم و زیبا ایستاده است.

داور: راهب

لیست طرفداران: مهرداد بشاگردی، سید محمد ستاری، سید محمد حسینی، مهدی عبدی (52- زیب محبی)، نیما انتظاری، سپر روزیاطلب، معین عباسیان (75- امیرحسین پورمحمد)، داریوش شجاعیان (63- سحر) محمد و بابا محمد (64) بابک مرادی)

سرمربی: گلمرسا عنایتی

ساختار آزادی: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، ضیاوش یسدانی، محمدحسین مرادموند، مهدی مهدی پور، زبیر نیکونفس، وریا غفوری، جعفر سلمانی (51- ابوالفصل جلالی)، امین گازی زاد (63-آرمازان)

سرمربی: فرهاد مجید

انتهای پیام//