داور دربی با دستان فراقانونی انتخاب شد/ استقلالی‌ها گاف می‌دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در جام حذفی فوتبال کشور گفت: فکر می کنم سومین بازی خود در این رقابت ها را پیش رو داریم.

وی ادامه داد: در بازی های جام حذفی نباید اشتباه کنیم. ما باید فرصت طلب باشیم، از آنها استفاده کنیم و روی هدف خود تمرکز کنیم. یک اشتباه می تواند تیم را از جام حذفی حذف کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت بازیکنانش در دیدار مقابل آلومینیوم تاکید کرد: بازیکنان آماده هستند اما امروز نمی دانم چطور باید بازیکنان را در زمینه آلودگی هوا تمرین بدهم زیرا سلامت بازیکنان بسیار مهم است. سلامتی هواداران نیز مهم است.

وی گفت: هر بازی در جام حذفی یک فینال است. این بازی ها با لیگ برتر متفاوت است. اگر در صدر جدول لیگ برتر باشیم، جام حذفی همچنان برای ما مهم است زیرا به دو جام نیاز داریم. سه بازی متوالی در جام حذفی داریم. اگر آنها برنده شوند، می توان به هواداران یک جام پاداش داد.

او در حمایت از ائتلاف ایالات متحده برای دموکراسی صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال راه حل نیست.

“چرا حمد لاک اجازه ندارد عذرخواهی کند؟ سرنوشت او برای حضور در تمرینات گروهی چگونه خواهد بود؟” گل محمدی در مورد. او اکنون به تنهایی تمرین می کند تا بیشتر به رفتار خود فکر کند. این فرصتی است برای فقدان تا بیشتر فکر کند. حضور او در روزهای آینده کمک بیشتری به ما خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره صحبت های حریفش فرهاد مجیدی در استقلال تهران تصریح کرد: دیروز جلسه ای با بازیکنان داشتیم و تصمیم گرفتیم از مشکلاتی که حواس تیم را پرت می کند جلوگیری کنیم. برای این حواشی حرف های زیادی می توان زد اما اصل حرفه ای این است که یک مربی نباید در مورد مربی دیگر صحبت کند.

وی با بیان اینکه کار ما طاقت فرسا و اعصاب خردکن است، گفت: ما دغدغه های زیادی داریم که باید روی آن تمرکز کنیم. صحبت در مورد یک مربی بسیار دور از حرفه ای بودن است.

گل محمدی همچنین با اشاره به رای کمیته انضباطی برای تخلف کمیته انضباطی درباره اخراج داور دربی پایتخت 98 گفت: رای من بیشتر از من است. من از باشگاه درخواست اعتراض کردم، باشگاه یک مسئول حقوقی و یک مدیر روابط عمومی دارد به نام آقای. درویش به این مسائل می پردازد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرکزم روی مسائل فنی است. می خواهم بگویم نقل قول از بندهای باشگاه استقلال نادرست است و اطلاعات آنها کامل نیست. زیاد حرف می زنند و اشتباه می کنند.

گل محمدی درباره تلفات پرسپولیس گفت: وحید امیری نداریم. نتیجه بازی فردا به شرایط ما بستگی دارد.

گل محمدی در ادامه این نشست خبری بار دیگر با اشاره به اینکه اشتباهات داوری و رفتار داوری در مسابقات این تیم افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکلات داوری بیشتر شده است. این نگرانی است که باید برطرف شود. هیئت منصفه با انتخاب های خوب می تواند مشکلات را به حداقل برساند. درصد زیادی از حواشی نیز به دلیل مسائل داوری رخ داد.

وی با گلایه از تصمیمات داوری و هوادار بازی پرسپولیس در هفته گذشته در لیگ برتر گفت: هفته گذشته 27 دقیقه خوابیدی و با بازیکنان داور صحبت کردی. داور باید از تیمی که می خواهد فوتبال بازی کند حمایت کند نه برعکس. یک سوم بازی به خواب سپری شد. مخاطب از چه چیزی لذت می برد؟ این فقط یک جنگ اعصاب است. صحنه های داوری هم مسبب اتفاقات دربی بود. صحنه های داوری را رها کنید، چند داور منصف را قضاوت کنیم، اگر نگویند داوری دربی خودسرانه است، فوتبال را به تعویق می اندازم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: داور از همان دقیقه اول بازی به صورت یک طرفه سوت بازی را زد. تمام هدف من این است که بگذارم قهرمان در زمین فوتبال تعیین شود. این خواسته همه بازیکنان و مربیان است. با ذهنیت و اضطراب انتخاب داور بدون تمرکز وارد زمین نشوید. داور دربی علیه افسریان داستانی درست کرد و به همین دلیل آقای افسریان جریمه شد و تماشاگر بازی ما با نفت مسجدسلیمان را سوت نزد، اما این داور چطور می تواند داور دربی باشد؟

وی گفت: مشخص است که آقای خسروی از داوری خود حمایت می کند. من اینجا با او قرار می گذارم و اگر بخواهد اشتباهی بگوید انجام می دهم.

وی با بیان اینکه ما از یک تیم خوب 5 گل می خوریم، اما از فوتبال است و واقعا از آن لذت می بریم، گفت: ما یاد می گیریم و لذت می بریم که یک مربی چنین تیمی را می سازد.

وی مجددا به داور دربی اشاره کرد: زمانی که آقا سیدعلی داور شد نتوانستیم اعتراض کنیم اما او این ذهنیت را داشت که پرسپولیس دوست ندارد او برنده شود. چون کسانی که دست قانونی و انرژی مضاعفی برای این داور داشتند برای آنها حکم صادر کردند و نگذاشتند ما برنده شویم.

وی درباره انتقاد این کارشناس مبنی بر اینکه چرا دیر در دربی تعویض شد، گفت: اتفاقاً وقتی بازیکن قد بلندتری را آوردند، خواستیم او را تعویض کنیم، اما داور اجازه نداد بازیکن ما وارد زمین شود. 10 گل زدیم. وقتی سیدعلی می خواست بازی را شروع کند، برانکارد از خط طولی زمین بیرون می رفت.

در این زمینه دیدید که گل محمد روی بازی ایران و کره جنوبی تاکید می کند؟ داور دو دقیقه و نیم صبر کرد تا بازی عادلانه شود و اگر سه چهار ثانیه تحمل می کرد، داور دربی ما را عوض می کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اتفاقات روی نیمکت ها هم به مدیریت داوری برمی گردد، تصریح کرد: چرا فغانی داور خوبی است چون قوی است. قضات ما مشکلی ندارند اما از نظر امکانات و حقوق جزو آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند و هدست هم ندارند. داوری در فوتبال ما خیلی سخت است. من هم دیروز به کمیته انضباطی گفتم VAR بیاورند تا فشار روی داور کم شود. اما به نظر من کمبود این ابزارها برای برخی تیم ها خوب است. این واقعاً عجیب است. در نهایت امیدوارم به همه نتایج بازی های فوتبال برسم.

ادامه دارد ….